بهترین راهکار برای پاکسازی محیطی

علاوه بر کووید 19، پاتوژن های زیادی در فضای اطراف ما وجود دارند.

ویروس، قارچ و باکتری:
دشمن های نامرئی
ولی همیشه در اطراف ما.

ما بطور متوسط 22 ساعت در شبانه روز در فضای بسته حضور داریم، که اغلب آن در فضای کاری یا مکان های عمومی است. همه گیری جدید ناشی از ویروس Covid-19 ما را بیش از پیش نسبت به بالا نگه داشتن سطح بهداشت در محیط اطراف و به تبع آن کاهش خطر عفونت از طریق انتقال غیر مستقیم آگاه ساخته است. بدون پاکسازی دقیق، ویروس ها، باکتری ها و قارچ ها در هوا و بر روی تمامی سطوح زنده می مانند و به رشد و تکثیر ادامه می دهند.
کار و زندگی در یک محیط تمیز و پاک برای سلامتی ما و اطرافیانمان بسیار ضروری است.

بهترین راهکار برای پاکسازی محیط اطراف با امنیت کامل و حفاظت از سلامت

SANY SAFE یک پاک کننده بهداشتی قدرتمند، غیر سمی و مناسب برای همه محیط ها است. این دستگاه برای از بین بردن پاتوژن هایی مانند ویروس ها، میکروب ها، باکتری ها و قارچ ها بر روی سطوح و بصورت معلق در هوا کاربرد دارد و میکروذرات نامرئی را در محیط پراکنده می سازد که حتی به غیر قابل دسترسی ترین نقاط هم نفوذ می کنند.

بهترین راهکار برای پاکسازی محیطی

زندگی در یک محیط پاک و سالم موضوع بسیار مهمی است.
SANY SAFE یک دستگاه پاکسازی قدرتمند است که با گسترش بخار داغ یا هواسازی می تواند هر محیطی را بطور کامل پاکسازی و تمام سطوح اتاق را بصورت یکپارچه، امن و با اطمینان بالا تمیز کند.
فرمولاسیون ویژه غیر سمی این دستگاه قادر است پاتوژن هایی مانند ویروس ها، میکروب ها، باکتری ها و ... را ریشه کن کند. ترکیب قطرات پراکنده شده در هوا می تواند چندین ساعت در فضا باقی بماند، ریزترین ذرات را از بین ببرد و حتی به نقاط خارج از دسترس نیز نفوذ کند.
زمان پاکسازی متناسب با اندازه اتاق و شدت انتخاب شده (پایین، متوسط و بالا) متغیر است و می تواند تا 8 ماه نیز ادامه داشته باشد.
پیشنهاد می شود رویه های معمول تمیزکاری و بهینه سازی محیطی با عملیات پاکسازی در محل مطابق با قوانین ارائه شده توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO) را انجام دهید.

نمونه هایی از موارد کاربرد:


چرا SANY SAFE؟

ویژگی ها و مزایا:

اثربخشی پاکسازی محیطی

تکنیک پاکسازی با استفاده از بخار داغ / هواسازی، باعث گسترش میکروذرات نامرئی می شود که در هوا تبدیل به قطرات کوچک می شوند و می توانند به همه جا نفوذ کنند و همه باکتری ها، ویروس ها، میکروب ها و قارچ ها را که در هوا و بر روی سطوح وجود دارند از بین ببرند.

 

 

آماده استفاده

پس از اتصال دستگاه SANY SAFE به برق، با برنامه هفتگی از پیش تعیین شده، هر شب یک پاکسازی خودکار در محیط های مورد نظر شما انجام خواهد شد.

 

 

دارای اسلات سیمکارت

SANY SAFE دارای قابلیت مدیریت ریموت از طریق یک سیمکارت دیتا می باشد.

 

 

برنامه ریزی راحت با استفاده از اپلیکیشن

SANY SAFE دارای برنامه زمان بندی هفتگی است که استفاده راحت بدون تنظیمات خاص را امکان پذیر می سازد. با استفاده از این اپ ساده و کاربرپسند، می توانید همیشه و همه جا SANY SAFE را مدیریت کنید و حجم، تناوب و شدت عملکرد دستگاه را به دلخواه تنظیم نمایید.

جایگزین کردن محفظه بطور خودکار

محفظه خارجی به گونه ای طراحی شده که بطور مستقل و سریع با یک محفظه دیگر جایگزین شود. این محفظه برای انجام دوره های گوناگون پاکسازی متناسب با نیاز مصرف کننده، در حجم های 5، 10 یا 25 لیتری ارائه می شود.

 

 

عملکرد خودکار طولانی، تا 8 ماه

متناسب با نوع پاکسازی و انتخاب شده و سایز محفظه نصب شده، SANY SAFE می تواند عملکرد خودکار حتی تا 8 ماه را نیز تضمین نماید. (حالت پاکسازی با شدت پایین، یک بار در هفته، در یک محیط 100 متر مکعبی با محفظه 25 لیتری)

 

 

صرفه جویی در مصرف انرژی

SANY SAFE برای مدیریت پویای انرژی طراحی شده است. بدین صورت که در مواقعی که عملکرد انتشار بخار انجام نمی شود، در حالت استندبای و صرفه جویی در مصرف انرژی باقی می ماند.

 

 

غیر سمی و خنک کننده!

ترکیب قطرات موجود در هوا غیر سمی است و یک خنکی خوشایند در هوا پراکنده می کند. با اینحال پیشنهاد می شود فضای محیط را قبل از راه اندازی دستگاه تهویه کنید.