آغاز همکاری شرکت پارس ارتباط افزار با شرکت تیاندی و رونمایی از برند Tiandy

#Newtrand  #پارس ارتباط افزار #تیاندی #Tiandy

شرکت پارس ارتباط افزار پیشرو در تولید، تأمین و خدمات پس از فروش سیستم های نظارت تصویری در ایران، و داشتن تجربه بسیار موفق در این زمینه، هم اکنون نسبت به رونمائی از برند جدید در سبد محصولات خود تحت عنوان تیاندی جهت افزایش سهم بازار نظارت تصویری اقدام نموده است. مراسم رونمایی از برند تیاندی (Tiandy) و اعطای نمایندگی انحصاری سیستم های نظارت تصویری تیاندی در ایران به شرکت پارس ارتباط افزار در روز سه شنبه مورخ 1400/08/18 در دفتر رسمی نمایندگی تیاندی انجام گرفت.

 

شایان ذکر است در روز چهارشنبه مورخ 1400/08/19 نیز مراسم انعقاد قرارداد همکاری و مناسبات تجاری دو جانبه با شرکت تیاندی در وزارت صمت با حضور جناب آقای مهندس گردان مدیریت محترم دفتر برق و الکترونیک،  جناب آقای مهندس مجید کریمی مدیر عامل شرکت پارس ارتباط افزار و جناب آقای آذر پندار مدیر عامل دفتر تیاندی در ایران و آقای شان (Sean) مدیر شرکت تیاندی در منطقه خاور میانه صورت پذیرفت.

مصاحبه به صورت پرسش و پاسخ با حضور اصحاب رسانه از جمله گروه خبری ایران آلارم صورت گرفت.

آقای مهندس کریمی در پاسخ به دلیل انتخاب برند Tiandy افزودند: "اگر بخواهیم به صورت کلان به این موضوع نگاه کنیم، انطباق حداکثری استراتژی های بلند مدت شرکت پارس ارتباط افزار با استراتژی های شرکت تیاندی در فرآیند تامین و عرضه محصولات این برند در کشور می باشد که برند تیاندی به استناد سوابق و اقدامات انجام شده در ایران طی سالیان گذشته در جهت رویکرد های کلان دو مجموعه این موضوع را به اثبات رسانده است. همچنین مهمترین عامل انتخاب این برند، تاکید Tiandy بر کیفیت، همزمان با رقابت پذیر بودن محصولات در بازار به لحاظ قیمت کالاست. موضوع دیگری که برند مذکور را از دیگر تامین کنندگان تراز اول جهانی متمایز می کند باور به توسعه بازار و گرفتن سهم مهمی از آن همزمان با تضمین منافع ذینفعان آن برند می باشد. "

 از سوی دیگر تیاندی در بحث تکنولوژی و تأکیدش بر بخش توسعه و تحقیق (R&D) سازمان و حمایت از نمایندگان بومی خود در ایران از شرکت های پیشرو در این صنعت محسوب می گردد. 

آقای مهندس کریمی نیز با تأکید بر بزرگترین مشکلی که این برند را در ایران تهدید می کند به تامین موازی محصولات این برند در منطقه اشاره کردند و افزودند برای مقابله با ورود کالا به صورت غیر رسمی یا شبه رسمی نیز نیازمند حمایت و کمک نهاد های نظارتی در سطح عرضه و تامین کالا و محصولات این برند در کشور هستیم؛ البته شایان ذکر است که اراده تأمین کننده برند تیاندی در زمینه مدیریت تأمین و عرضه گره کالا از مبدأ به شرکتها در جهت جلوگیری از ورود غیر قانونی کالا نیز از اهم موضوعات به شمار می رود.