برگ زرینی دیگر از مشارکت پارس ارتباط در نمایشگاه الکامپ

نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک ایران (الکامپ) بعنوان بزرگترین رویداد فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران، با هدف ارائه و معرفی جدیدترین دستاوردها و پیشرفت های حوزه IT و همچنین تسهیل شرایط صادرات تکنولوژی های داخلی به همت سازمان نظام صنفی رایانه ای ایجاد گردیده و با حضور شرکت کنندگان داخلی و خارجی از رونق خوبی برخوردار بوده است. دوره بیست و پنجم الکامپ 98 در روزهای 27 تا 30 تیر ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار گردید. در روز اول نمایشگاه، محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات بازدید خود از نمایشگاه الکامپ ۲۰۱۹ را در سالن ۳۸ نمایشگاه آغاز کرد. هیئتی متشکل از وزرای ارتباطات کشورهای عراق، ارمنستان، جمهوری آذربایجان، قائم مقام وزیر ارتباطات قطر، معاون دبیرکل اتحادیه جهانی مخابرات (ITU)، دبیر کل اتحادیه مخابراتی کشورهای آسیا و اقیانوسیه (APT) و دبیرکل اتحادیه وزرای ارتباطات کشورهای مشترک المنافع (RCC)، رئیس نظام صنفی رایانه‌ای کشور، معاونان وزیر ارتباطات و مدیران عامل اپراتورهای تلفن همراه نیز در کنار وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات حضور داشتند.

غرفه شرکت پارس ارتباط افزار

شرکت پارس ارتباط افزار، ارائه کننده برتر تجهیزات حوزه IT در ایران، امسال نیز مانند دوره های گذشته با هدف معرفی جدیدترین تکنولوژی ها و تجهیزات حوزه شبکه و ذخیره سازی و ارائه محصولات برندهای ایسوس، کیونپ، تی پی لینک، مرکوسیس، میکروتیک و ازراک در سالن 38 غرفه 494 میزبان بازدیدکنندگان و متخصصان داخلی و خارجی حوزه IT بود. در طول چهار روز نمایشگاه الکامپ 98، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، معاونت سازمان رفاه شهرداری تهران، وزیر صنعت و معدن، مدیران ارشد و مسئولین IT سازمان های دولتی و خصوصی مهم کشور از قبیل نیروی انتظامی، قوه قضاییه، سازمان ارتش، پژوهشگاه فضایی ایران، همراه اول، ایرانسل، دانشگاه پزشکی بقیة الله، شهر فرش، آپ، همچنین مدیران عامل نمایندگان فروش خود در تهران و سایر شهرها از غرفه پارس ارتباط بازدید کردند.

نشست های خبری در الکامپ 98

در کنار رویدادهای مرتبط با بخش اصلی الکامپ 98، میزگردها و نشست های تخصصی با موضوعات مختلف با حضور صاحبنظران داخلی و خارجی نیز برگزار گردید. مجید کریمی، مدیریت عامل شرکت پارس ارتباط افزار، در نشست کمیسیون شبکه سازمان نظام صنفی رایانه ای که در روز سوم نمایشگاه برگزار شد حضور داشت. وی ضمن اشاره به مشکلات تأیید نمونه تجهیزات فناوری اطلاعات توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و تأثیر آن بر روی افزایش هزینه ارائه کالا و خدمات خاطر نشان کرد: «حمایت از تولید داخل هدف همه ماست اما شیوه آن مهم است. باید حمایت از شرکت های تولیدکننده محصولات به نحو درستی شکل بگیرد.» همچنین در نشست خبری مشترک پارس ارتباط افزار و ایسوس، که در تالار توسعه و تجارت سالن میلاد در روز سوم نمایشگاه الکامپ 98 برگزار شد، نمایندگان دو شرکت جزئیات همکاری دوجانبه خود را تشریح کردند. در ابتدای جلسه، مجید کریمی، ضمن اشاره به سابقه همکاری با ایسوس در سال ۲۰۰۴، از سرگیری همکاری با این شرکت در زمینه تجهیزات سرور را اتفاق مبارکی دانست. وی ابراز امیدواری کرد با توجه به جایگاه ایسوس در بازار جهانی، این دو شرکت همکاری های در خور توجهی داشته باشند. در ادامه، ایشان با اشاره به تشدید و تضعیف تحریم ها در دوره های مختلف، این مسئله را یکی از دغدغه های اساسی دانست و خاطر نشان کرد عملکرد مداوم و پایدار ایسوس در ایران یکی از دلایل پارس ارتباط افزار برای همکاری با این شرکت است. همچنین، بهنام بیاتی‌پور، مدیر کالای ایسوس در ایران، حضور مجدد در بازار ایران و همکاری با «شریک قدرتمندی همچون پارس ارتباط» را مایه خرسندی دانست و وجوه تمایز ایسوس از سایر برندها را بر شمرد. به گفته او، از برتری های ایسوس این است که به نبود انحصار اعتقاد دارد. این، یعنی کاربر می تواند قطعات شرکت های مختلف را برای کاهش هزینه ها در سرورهای خود داشته باشد. سه سال ضمانت تعویض پارس ارتباط در کنار خدمات مطلوب که در سایه حضور برند مادر حاصل می شود، از دیگر برتری هایی بود که مدیر کالای شبکه ایسوس مطرح کرد.

جهت دیدن تصاویر بیشتر کلیک کنید.