راهکار Security Radar هایک ویژن

هایک ویژن از Security Radar برای تشخیص بسیار دقیق ورود غیر مجاز در همه شرایط آب و هوایی رونمایی کرد.

شرکت هایک ویژن، پیشرو در ارائه راهکارها و محصولات حوزه نظارت تصویری نوآورانه، از راهکار تشخیص ورود غیر مجاز تحت عنوان رادار امنیتی (Security Radar) رونمایی کرد. این راهکار در نامساعدترین شرایط جوی از پیشرفته ترین تکنولوژی هایک ویژن برای تعیین دقیق موقعیت و ردیابی بالغ بر 32 ورود غیر مجاز توسط هر رادار به صورت همزمان استفاده می کند. رادار امنیتی هایک ویژن راهکاری ایده آل برای نظارت بر فضاهای وسیع و باز در شرایط جوی نامساعد و نیز در محیط های پیرامونی پیچیده که نمی توان به سادگی از دوربین های نظارت تصویری استفاده کرد، محسوب می گردد. با توجه به قابلیت اطمینان این تکنولوژی جدید در همه شرایط جوی، زاویه تشخیص گسترده و قابلیت های بسیار دقیق برای تشخیص نفوذ، که از مزایای این محصول می باشد، منجر به انتخاب مناسب و ایده آل این راهکار پیشرفته در مکان هایی مانند بنادر، فرودگاه ها و نواحی صنعتی گسترده و باز گردیده است.  

تشخیص دقیق در یک ناحیه گسترده

دوربین ها و حسگرهای حرکتی قدیمی مانند سنسور مادون قرمز فعال و حسگر تشخیص حرکت ویدئویی در تشخیص دقیق موقعیت مکانی ورودهای غیر مجاز در ناحیه تحت نظارت دارای محدودیت هستند، در حالی که، رادار امنیتی هایک ویژن می تواند با زاویه گسترده 100 درجه و تا فاصله 60 متر تشخیص دقیق تری ارائه دهد.  

کاهش هشدارهای نادرست

Security Radar هایک ویژن از تکنولوژی دیجیتال فیلترینگ فضایی (Beamforming) و الگوریتم های آنالیز هوشمند جهت تشخیص حرکات سوژه های غیر مجاز در همه شرایط جوی استفاده نموده است و هشدارهای نادرست را به حداقل می رساند. علاوه بر این، استاندارد IP67 منجر به تضمین عملکرد مناسب سخت افزار در شرایط جوی گوناگون می باشد.  

تایید تصویری ورود غیر مجاز از طریق ارتباط ویدئویی

Security Radar هایک ویژن می تواند بطور همزمان به چهار دوربین دام PTZ متصل شود. این پیکربندی نه تنها هنگام تشخیص نفوذ غیر مجاز هشدار می دهد، بلکه با انجام ضبط تصاویر ویدئویی به تایید تصویری مزاحم نیز کمک می کند. با توجه به سهولت امکان نصب رادار و دوربین ها در مکان های مختلف، این راهکار ارتباط ویدئویی اختصاصی هایک ویژن، منجر به ارائه یک راهکار منحصربفرد شده و کاربران را قادر ساخته تصاویر سوژه های متعدد را بطور همزمان مشاهده، پیگیری و ضبط کنند، همچنین حالت حرکت دقیق آن ها مانند دویدن، راه رفتن، خم شدن و سینه خیز رفتن را مشخص نمایند.  

راهکار مناسب برای کاربردهای چندگانه

رادار امنیتی هایک ویژن دارای حالت های نمایش متعددی است که امکان استفاده از این تکنولوژی در کاربردهای متنوعی را فراهم می سازد. بعنوان مثال، حالت Shrub با توجه به متمایز و فیلتر نمودن آلارم های نادرست ناشی از حرکت درختان و باران شدید، برای نواحی محصور با جنگل انبوه بسیار مناسب است. حالت Open-Area برای مکان های بزرگ، باز و حساس مانند بنادر ایده آل است و حالت Custom نیز به کاربران اجازه می دهد تنظیمات دقیق برای سازگاری با نیازهای خاص اعمال نمایند.  

نصب انعطاف پذیر و اتصال ساده

Security Radar هایک ویژن جهت سهولت در نصب، با طیف وسیعی از براکت ها مانند براکت دوربین های بولت PTZ سازگاری دارد. همچنین از انتقال برق از طریق کابل دیتا (PoE) نیز پشتیبانی می کند.