هفدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پلیسی، امنیتی و ایمنی (IPAS 2018)

هفدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پلیسی، امنیتی و ایمنی (IPAS 2018) در تاریخ 9 مهر ماه 1397 با حضور سردار حسین اشتری؛ فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، جمعی از مسئولان ارشد نیروی انتظامی، جمعی از فرماندهان نظامی، مخترعین و مبتکرین و با شعار «امنیت و ایمنی؛ پشتوانه تولید داخلی» در مصلای بزرگ امام خمینی افتتاح گردید.

در این نمایشگاه، جدیدترین فناوری های حوزه دوربین های امنیتی، سيستم هاي پردازش فيلم و تصوير، ملزومات دوربين، تجهيزات ديد در شب، پلیسی، ایمنی و امنیتی و ... در معرض بازدید متخصصین و علاقمندان این حوزه قرار گرفت. شرکت پارس ارتباط افزار، پیشرو در واردات و توزیع تجهیزات، ارائه خدمات پس از فروش و آموزش در حوزه نظارت تصویری و فناوری اطلاعات، همچون سال های گذشته با حضور قدرتمند در سه غرفه A27، A26 و A12 در سالن شبستان به معرفی تکنولوژی های روز دنیا در عرصه تجهیزات نظارت تصویری و دوربین مداربسته با ارائه محصولات هایک ویژن و هایلوک، کامپیوترهای ازراک، سیستم های ذخیره ساز تحت شبکه کیونپ و تجهیزات امنیتی و ضد سرقت AVSelectronics پرداخت و مفتخر به میزبانی از مدیران ارشد ارگان ها و سازمان های دولتی و خصوصی اعم از شرکت ارتباطات زیرساخت، سازمان هوافضا، سازمان بنادر و کشتیرانی، سپاه، بانک رفاه، بانک ملی، بانک تجارت، وزرات نیرو و ... بود.

غرفه A27 که به طور ویژه به ارائه راهکارهای نوین سیستم های نظارت تصویری شرکت هایک ویژن اختصاص داشت، میزبان حضور جمع کثیری از بازدیدکنندگان، نمایندگان پارس ارتباط در شهرهای تهران، یزد، مشهد، ارومیه، تبریز و ... بود. همچنین، پیشرفته ترین فناوری های هایلوک در عرصه سیستم های نظارت تصویری، ضبط کننده های تصاویر و ... در غرفه A26 ارائه گردید. پارس ارتباط، نماینده رسمی محصولات QNAP، ASRock و AVSelectronics، با معرفی و ارائه تجهیزات مدرن ذخیره سازی دیتا، کامپیوترهای خانگی و صنعتی و سیستم های امنیتی و اعلان سرقت و ... در غرفه A12 مانند دوره های پیشین ایپاس، میزبان حضور متخصصین و مهندسین حوزه شبکه و فناوری اطلاعات بود.

آقای کریمی، مدیرعامل شرکت پارس ارتباط افزار در ویژه برنامه ایپاس که از شبکه سه سیما پخش شد، نمایشگاه ایپاس را بستری مناسب برای برقراری ارتباط بین شرکت های خصوصی فعال در عرصه ایمنی و امنیت با ارگان ها و سازمان های دولتی دانست. وی همچنین اذعان داشت که با توجه به تحریم ها، نمایشگاه ایپاس باعث تقویت شرکت های فعال در عرصه تولید داخل و انتقال تکنولوژی و ارتباط با تأمین کنندگان بین المللی می شود.

از مهمترین رویدادهای ایپاس 2018 در حوزه نظارت تصویری می توان به اعلام افتتاح خط تولید محصولات هایک ویژن در ایران توسط شرکت پارس ارتباط افزار اشاره کرد. آقای افضلی، مدیر فروش سازمانی شرکت پارس ارتباط در مصاحبه با ایران آلارم، ضمن اعلام این خبر بر حفظ کیفیت برتر تجهیزات هایک ویژن تولید ایران تأکید کرد.

همچنین، آقای جهانبین، مدیر منطقه ای شرکت کیونپ در ایران در مصاحبه با این رسانه از معرفی و ارائه راهکار مدیریت مرکزی تصاویر (QVR Pro) در نمایشگاه و اقبال عمومی نسبت به محصولات رده سازمانی کیونپ سخن گفت.