حضور قدرتمند شرکت پارس ارتباط افزار در هجدهمین دوره نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پلیس، ایمنی و امنیتی (ایپاس 2019)

هجدهمین نمایشگاه لوازم و تجهیزات پلیسی و ایمنی، دوشنبه ۸ مهرماه توسط سردار حسین اشتری، فرمانده نیروی انتظامی کشور در مصلی امام خمینی (ره) افتتاح شد.
ایپاس ۲۰۱۹ با شعار «پلیس، امنیت و ایمنی، پشتوانه رونق تولید» و با هدف آشنایی فعالان حوزه ایمنی و امنیت در بخش‌های دولتی و خصوصی با آخرین فناوری‌های لوازم و تجهیزات پلیسی و امنیتی، ایمنی و شکوفایی رونق اقتصادی و ایجاد فرصت مناسب برای تبادل نظرات و اطلاعات نوآورانه تولیدکنندگان و مصرف کنندگان برگزار گردید. در نمایشگاه امسال ۳۱۲ شرکت، ۲۱ نماینده از کشورهای خارجی، ۱۸رده از پلیس‌های تخصصی، ۱۵۵ برند و ۳۷ نفر از مخترعان و مبتکران و نمایندگان کشورهای روسیه و چین به صورت مستقیم در نمایشگاه حضور پیدا کردند.
شرکت پارس ارتباط افزار با هدف معرفی «راهکارهای جامع پارس ارتباط» در ایپاس 2019 بزرگترین رویداد و نمایشگاه حوزه امنیت کشور حضور یافت. این شرکت با ارائه و معرفی جدیدترین راهکارها و تجهیزات حوزه نظارت تصویری، تجهیزات شبکه کابلی و بی سیم، سیستم های حفاظت پیرامونی و اعلام سرقت، سرورهای تجاری، سیستم های ذخیره سازی در دو غرفه A26 و A27 میزبان مدیران ارشد IT و مسئولین امنیتی دانشگاه ها، بانک ها، شهرداری های سراسر کشور، سازمان های دولتی و خصوصی از قبیل میراث فرهنگی، اداره پست، ناجا، پتروشیمی بندر امام، یگان ویژه، صنایع دفاع، اداره منابع طبیعی، پلیس آگاهی کل کشور و ... بود. همچنین، با برگزاری کلاس های آموزشی در حوزه سیستم های نظارت تصویری در طی ایام برگزاری نمایشگاه به ارائه راهکارهای آموزشی، مشاوره و افزایش سطح دانش و آگاهی متخصصین بازدیدکننده پرداخت.
مراسم قرعه کشی بزرگ پارس ارتباط مربوط به همکاران حوزه نظارت تصویری روزانه از ساعات 16:00-15:00 در محل غرفه با حضور و استقبال بی نظیر همکاران و متخصصین این حوزه انجام شد و به 20 نفر برنده خوش شانس این قرعه کشی به قید قرعه جوایز 5 میلیون تومانی اختصاص گردید.
همچنین، در طول روزهای برگزاری نمایشگاه، از نمایندگان فروش تجهیزات نظارت تصویری پارس ارتباط در سراسر کشور با اهدای گواهینامه نمایندگی و تابلو تقدیر و تشکر به عمل آمد.
از سوی دیگر، در راستای افزایش مشتری مداری و جلب رضایت مشتریان این شرکت می توان به حضور فعال کارشناسان خدمات پس از فروش و معرفی پورتال گارانتی این شرکت در پاسخگوئی بهتر و دریافت نظرات و پیشنهادات مشتریان در بهبود خدمات مربوطه اشاره نمود. در پایان از کلیه دوستان، مشتریان و همکاران گرامی که با حضور گرمشان در غرفه ما را در دستیابی به این مهم، همراهی نمودند کمال تشکر و قدردانی را داریم.