TP-Link TL-SM311LM

  • ماژول چندحالتی MiniGBIC
  • سازگار با پورت های SFP بر روی محصولات TP-Link
  • شامل سوئیچ های JetStream و مدیا کانورتر MC220L
  • کار با MC200CM با اتصال فیبر چند حالتی
توجه : در نسخه های متفاوت سخت افزاری یک دستگاه، مشخصات فنی ممکن است متغیر باشد. برای بررسی تفاوت ها در نسخه های مختلف، به سایت TP-Link مراجعه نمایید.
Brand TP-Link
Accessories Type SFP Modules
Standards and Protocols IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
Wave Length 850nm
Power Supply 3.3V
Cable Multi-mode Fiber
Fiber Type 50/125μm or 62.5/125μm Multi-mode
Max. Cable Length 550m
Data Transfer Rate 1.25Gbps
Port Type LC/UPC