داهوا Dahua

داهوامرور کلی

داهوا تکنولوژی یکی از تأمین کنندگان برتر خدمات و راهکارهای هوشمند اینترنت اشیاء مبتنی بر ویدئو در سطح جهان است.

داهوا با ارائه سرویس ها، سیستم ها و راهکارهای امنیتی فراگیر به ایجاد ارزش افزوده برای مشتریان، عملیات شهری و مدیریت شرکت ها کمک می کند.


داهوا Dahua
ساختمان داهوا Dahua

در سال 2020، مجموع درآمد عملیاتی این شرکت معادل 4.06 میلیارد دلار بوده است. تعداد کارکنان داهوا بیش از 18 هزار نفر است که بالغ بر نیمی از آنها در بخش تحقیق و توسعه مشغول به کار هستند. شرکت داهوا همواره در حال کشف فرصت های جدید برای رشد در زمینه تکنولوژی های ویدئویی مبتنی بر هوش مصنوعی است. این شرکت در حال حاضر در حوزه های دید ماشینی، سیستم های ویدئو کنفرانس، پهبادهای حرفه ای، تجهیزات ضد حریق هوشمند، تکنولوژی های اتومبیل، ذخیره سازی هوشمند، رباتیک و غیره کسب و کارهای موفقی راه اندازی کرده است.

Dahua Integration

شرکت داهوا همچنین تاکنون بیش از 3700 اختراع را به ثبت رسانیده که بیش 240 اختراع در سطح بین المللی بوده است. بر اساس گزارش شرکت Omdia (که پیشتر با نام IHS فعالیت می کرد)، شرکت داهوا از سال 2014 بعنوان دومین تأمین کننـده مطرح تجهیزات نظارت تصویری در جهان شناخته می شود. همچنین، در فهرست 50 شرکت برتر در حوزه امنیت که توسط a&s منتشر می شود، برای سومین سال پیاپی جایگاه دوم را از آن خود کرده است.

محصولات شرکت داهوا Dahua

مأموریت شرکت داهوا تکنولوژی «فراهم ساختن جامعه ای امن تر و زندگی هوشمندتر» است. این شرکت با پایبندی بـه اصلی ترین ارزش خود مبنی بر «تمرکز بر روی مشتری»، به تامین بازار با بهترین خدمات و کیفیت اهتمام ورزیده است. خلق ارزش های بیشتر برای مشتریان، تلاش مداوم برای ایجاد یک جامعه امن، هوشمند و کارآمد همـواره از اهداف این شرکت بوده است.

تکنولوژی های کلیدی داهوا

داهوا محصولاتی با کیفیت برتر و با جدیدترین تکنولوژی ها را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد تا نیازهای آنها در محیط های امنیتی چالش برانگیز را برآورده سازد.

  • تکنولوژی پردازش تصویر
  • تکنولوژی Embedded
  • تکنولوژی هوشمند
  • تکنولوژی Pre-treatment
  • تکنولوژی ذخیره سازی ابری
  • تکنولوژی تحت شبکه
ارزش های اساسی داهوا
مشتری گرایی

ما از رضایت مشتری بعنوان نیروی محرکه برای بهبودهای مداوم در نظر می گیریم.

باز

ما از یک شبکه باز و متصل برای استقرار اکوسیستم صنعت امنیتی استفاده می کنیم.

یکپارچه سازی

ما از طریق ادغام با سیستم های کاربردی و همکاری با شرکای صنعتی ارزش های بیشتری برای مشتریان خلق می کنیم.

اخلاق مداری

ما از رضایت مشتری بعنوان نیروی محرکه برای بهبودهای مداوم در نظر می گیریم.

مسئولیت پذیری

ما متعهد می شویم نسبت به جامعه مسئولیت پذیر باشیم و مسئولیت اجتماعی خود در ساخت یک جهان بهتر با امنیت بالاتر را به خوبی انجام دهیم.

رفتار حرفه ای

ما در نظر داریم که یک شریک حرفه ای برای مشتریان، همکاران در صنعت امنیت و شرکای داخلی خود باشیم.