تله دیتا وان

درباره شرکت

45 سال تجربه در صنعت ایمنی

شرکت تِله دیتا وان با 45 سال سابقه در زمینه طراحی و تولید دستگاه های الکترونیکی ایمنی و اعلام حریق، در ابتدا کار خود را با تولید راهکار های الکترونیکی جهت کاربردهای هوافضا در سطح ملی و بین المللی آغاز کرد. این شرکت در دهه 1980، زمانی که هیچ راهکار استانداردی وجود نداشت؛ فعالیت خود را با توسعه راهکار های خاص در زمینۀ ایمنی گسترش داد که این فعالیت ها اساس رسیدن برند تله دیتا وان به بالاترین و پیشرفته ترین سطح در تولید و ارائه تجهیزات الکترونیکی بود. این برند در طول سال‌ها، با یکپارچه کردن طراحی سیستم و تولید محتوا در راستای تکنولوژی پیشرفته در مقیاس بزرگ به تکامل خود در زمینه ایمنی ادامه داده است و پیوسته به طراحی و ساخت تجهیزات الکترونیکی درجه یک و به روزرسانی تجهیزات خود درحوزه ایمنی می پردازد و سعی بر آن دارد که راهکار و تجهیزات پیشرفته تری را در این زمینه به مشتریان ارائه دهد. امروزه تِله دیتا وان به عنوان تولید کننده و صادر کننده طیف کاملی از سیستم های اعلام حریق و تجهیزات ایمنی برتر در قالب طراحی اصیل ایتالیایی، حضور برجسته ای در بازار بین المللی دارد و همچنین با مشارکت در چندین کمیته کاری ملی و بین‌المللی و اشتراک گذاری تجربیات، دیدگاه‌ها و ارزش‌های خود در جهت تحقق و توسعه اهداف، تلاش می کند تا در جهت تجهیز بازار نوظهور آینده گام بردارد.ساختمان تله دیتا وان
ساختمان تله دیتا وان

مأموریت

مأموریت تله دیتا وان در راستای حفاظت از زندگی برای آینده ای امن تر و سالم تر، ارائۀ طراحی نوآورانه و سیستم های ایمنی آتش نشانی و اعلام حریق با کیفیت برتر و مطابق با قوانین و محیط زیست است که توانسته در طی چندین دهه، اعتماد مشتریان سراسر جهان را در این زمینه جلب نماید. تمام تمرکز و توجه تله دیتا وان معطوف به انجام مأموریت خود به بهترین نحو ممکن و بهبود ایدئولوژی و ارزش‌های اصلی این برند می باشد که بتواند تمامی نیازهای شرکای خود را در سرتاسر جهان به عنوان تأمین کننده درجه یک با ارائۀ طیف کاملی از محصولات و راهکار های اعلام حریق و تجهیزات آتش نشانی برآورده سازد.

پرسنل شرکت

اکنون شرکت پارس ارتباط افزار با تأمین سیستم های ایمنی، آتش نشانی و تجهیزات اعلام حریق برند تِله دیتا وان ایتالیا به همراه 18 ماه گارانتی در سبد محصــولات خود، سعی بر آن دارد که گامی مؤثر در جهت توسـعه و گسترش صنعت ایمنی و آتش نشانی کشور بردارد.

تله دیتا وان
تله دیتا وان