ایسوس Asus

ایسوس

درباره شرکت

ایسوس یک شرکت چندملیتی است که در سال 1989 تأسیس شده و بعنوان بهترین تولیدکننده مادربرد، کامپیوتر شخصی، مانیتور، کارت گرافیک، روتر باکیفیت و سایر راهکارهای تکنولوژی شناخته می شود. در حال حاضر، ایسوس در حال طراحی و ساخت نسل بعدی تکنولوژی های هوشمند برای خلق تجربیات شگفت انگیزی است که کیفیت زندگی روزمره انسان را ارتقا می دهد.

ساختمان ایسوس Asus

قصه آغاز می شود ...

ایده شرکتی که به تدریج تبدیل به ASUS شد از یک مکالمه در یک کافی شاپ در تایوان آغاز شد که چند مهندس جاه طلب رؤیای شکل دهی «یک شرکت کوچک و زیبا» را در سر می پرورانیدند. طی هشت ماه، این مهندسان دو مادربرد کامپیوتر شخصی - Cache 386/33 و ISA 486/25 – ساختند که در محصولات پیشرفته تولیدشده توسط IBM و ALR استفاده می شدند. با موفقیت حاصله از تولید این مادربردها، تایوان بعنوان یک مرکز تولید محصولات باکیفیت حوزه IT در جهان شناخته شد. محصول ASUS ISA-486 که بصورت مستقل توسط ایسوس تولید و توسعه یافته است، توسط اینتل تحسین شده است و سرآغاز یک همکاری طولانی مدت بین ASUS و Intel محسوب می شود.

تولیدکننده شماره یک مادربرد در جهان ...

با توسعه سریع کسب و کار، Jonney Shih رئیس ایسوس بصورت جدی مهندسان جدید را آموزش و راهنمایی می کرد و بر روی تئوری های پیشرفته الکترونیک و توسعه محصول تمرکز داشت. وی همچنین طراحی مادربردهای جدید را هدایت می کرد و تمرکز زیادی بر روی نوآوری داشت. استعدادیابی به اولویت اصلی شرکت تبدیل شد. متخصصان فنی از سرتاسر تایوان برای طراحی و توسعه تکنولوژی های جدید برای لوازم جانبی کامپیوتر، دستگاه های چندرسانه ای و مدار مجتمع با کاربرد خاص (ASIC) فراخوانده شدند. در آن زمان، حداقل 2 درصد از درآمد و 10 درصد از کارکنان به طور خاص به تحقیق و توسعه اختصاص یافته بود. بر اساس درصد، این سرمایه گذاری چشمگیر در R&D با شرکت های پیشرو در حوزه IT در سرتاسر جهان مطابقت داشت.

مادربورد ایسوس Asus

یک برند جدید ... و یک ایده انقلابی

در اوایل هزاره جدید، فرآیند ادغام عناصر کلیدی اصول Six Sigma بعنوان یک تفکر ناب بدیع و جدید آغاز شد. این ابداع جدید – ASUS WAY – بر روی تشویق کارمندان برای شناخت کامل پتانسیل هایشان در کنار بهبود کارآیی در سازمان تأکید دارد.
ایسوس همزمان با توسعه خطوط تولید متنوع، یک برند فرعی منحصربفرد به اسم Republic of Gamers (ROG) ایجاد کرد که به تولید بهترین تجهیزات بازی در جهان اختصاص یافت. یک کمیته ویژه برای نظارت بر برند ROG و هدایت فرآیند توسعه محصولات پیشرفته تشکیل شد که از لحاظ عملکرد و کیفیت شناخته شده هستند.
در طول این دوره، ایسوس یک محصول انقلابی به نام Eee PC را معرفی کرد - یک فرم فاکتور (طراحی) جدید که تخیلات همه افراد در سراسر جهان را در خود جای داده است. Eee PC با معرفی نسل جدید رایانه های شخصی همراه، به یک محصول پرفروش در جهان و برنده جوایز بین المللی متعدد تبدیل شد. به رسمیت شناختن موفقیت جهانی Eee PC باعث شد ایسوس بعنوان پیشرو در این صنعت معرفی شود و شرکت به یک برند بین المللی لوازم الکترونیکی مصرفی تبدیل گردد.
با توسعه سریع خطوط تولید، Jonney Shih در اقدامی نوآورانه شرکت را به سه کسب و کار مجزا تقسیم کرد. این تصمیم استراتژیک، با تفکیک واضح خطوط تولید ایسوس از واحد تأمین قطعات شرکت، به تمرکز برند کمک کرده است.
پس از انجام این تغییرات سازمانی چشمگیر، ایسوس با مادربردهای مشهور جهانی خود به تصاحب سهم بازار ادامه داد. در سال 2006، شرکت ایسوس در سال بیش از 55 میلیون مادربرد به سرتاسر جهان ارسال می کرد که بیش از 33 درصد از سهم بازار را شامل می شد. این امر باعث بالارفتن ایسوس بعنوان برند بی رقیب تولیدکننده مادربرد در جهان گردید.

تمرکز بر روی نظارت ... و نسل جدید دستگاه های هوشمند

با ورود به دهه دوم قرن 21، مدیریت ASUS متوجه شد که فرصتی برای تأثیر مثبت بر روی جوامع محلی و بین المللی از طریق انجام فعالیت های مرتبط با توسعه پایدار وجود دارد.
با توسعه فعالیت های بنیاد ایسوس برای از بین بردن فاصله دیجیتال، گروه GreenASUS شروع طراحی محصول و ارائه نوآوری کرد که این کسب و کار را متحول ساخت. این فعالیت های پایدار جدید و گسترده به سرعت توسط گروه های محیط زیستی و رسانه های سرتاسر جهان به رسمیت شناخته شد و مورد تحسین قرار گرفت.
در سال 2009، ایسوس اولین مادربرد دارنده گواهینامه Energy Star 5.0 را تولید کرد و باعث شد CNN و مجله تایمز ASUS را بعنوان یک شرکت برتر تکنولوژی سبز به رسمیت بشناسند.
ایسوس از تایوان برای 12 سال پیاپی بعنوان یکی از سه برند بین المللی برتر توسط Interbrand معرفی شد. در سال 2011، ایسوس شعار جدیدی ابداع کرد که در راستای تمایل پایان ناپذیر انسان به تکامل است: در جستجوی شگفت انگیزها.

دستگاه های هوشمند ... با نگاهی به سوی آینده

امروز، «شرکت زیبا و کوچک» که در سال 1989 در یک کافه آغاز شد به شرکتی پیشرو در تکنولوژی با بیش از 15 هزار کارمند تبدیل شده است.
روح نوآوری ایسوس، با هدایت جدی Jonney Shih، قدرتمندتر از همیشه است و شرکت به سفر رؤیایی به سوی عصر تکنولوژی های هوشمند ادامه می دهد.
شرکت ایسوس، همگام با حرکت خستگی ناپذیر به سوی کمال، با نوآوری های تحول آفرین در صنعت پیشرو می باشد.

مسیر ایسوس Asus

سرورهای ایسوس رتبه اول در کیفیت و خدمات

ایسوس با بیش از 17000 کارمند در سطح جهان و بیش از 5500 متخصص تحقیق و توسعه یکی از شرکت هایی است که در لیست «محبوب ترین شرکت های جهان» مجله Fortune قرار دارد و همواره به خلق محصولاتی برای زندگی هوشمند امروز و آینده متعهد است. . بیش از 21 سال تجربه در تولید سرور با توانایی پردازش بالا . دارای رتبه اول در لیست رده بندی 500 سوپر کامپیوتر جهان با بهینه ترین مصرف انرژی در سال 2014 . یکی از دو شرکت تولیدکننده سرور در سال 2017 که موفق به کسب جایزه بهترین انتخاب نمایشگاه کامپیوتکس تایوان گردید.

سرور ایسوس Asus
number one server 246 world records asus server specs
رتبه اول در رده بندی green

ایسوس سبز

  • طراحی سبز، تولید سبز، تأمین سبز.
  • دارنده تأئیدیه های استاندارد EPEAT ، Energy Star و RoHS.
  • رویکرد حفظ منابع محیط زیست ASUS از روال های داخلی تا روش های تولید.

سبد محصولات سرور

سرورهای شتاب دهنده گرافیکی (Accelerator Servers)

سرورهای شتاب دهنده گرافیکی سری ESC توانایی انجام پردازش های فوق سنگین و قابلیت اطمینان بالایی را جهت پردازش های تصویری و هوش مصنوعی از طریق طراحی اختصاصی الکتریکی و روش های پیشرفته کنترل حرارت با دسترسی بالا (High availability) ارائه می دهند.

icon2

سرورهای ایستاده و قابل نصب در رک (Rack/Tower Servers)

سرورهای شتاب دهنده گرافیکی سریایسوس بازه وسیعی از سرورهای ایستاده (Tower) و قابل نصب در رک (Rackmount) را در خط تولید خود ارائه می دهد. این سرورها برای کاربردهای مختلفی از جمله پردازش های سنگین در حداقل فضای رک، پردازش های نیازمند گسترش و ارتقای بالا، راه حل های نیازمند مدیریت مستمر و بارهای پردازشی مختلف و غیر همگون مناسب هستند.

icon5

ایستگاه های کاری (Workstations)

ایستگاه های کاری سری ESC ایسوس تاییدشده توسط ISV، دارای توان پردازشی در سطح سرورها هستند. قابلیت ارتقاء فوق العاده و ورودی/خروجی های فراوان از مزایای آنهاست. این دستگاه ها برای تولید محتوا، استفاده متخصصین نرم افزارهای واقعیت مجازی، پردازش های سنگین گرافیکی و سرگرمی مناسب هستند.

icon3

برد اصلی سرورها و ایستگاه های کاری (Server & Workstation Motherboards)

ایسوس به عنوان برترین تولید کننده برد اصلی (Motherboard) در صنعت فناوری اطلاعات، بردهایی با بالاترین قابلیت اطمینان و توان پردازشی برای سرورها و ایستگاه های کاری تولید می نماید که نه تنها از نظر مصرف انرژی بهینه هستند بلکه دارای قابلیت های مدیریتی کاملی برای استفاده زیرساخت شبکه و سخت افزارهای سازمان همراه هستند.

icon4

تجهیزات جانبی و ملحقات (Accessories)

کارت های حافظه سریع Mezzanine در فرم OCP، کارت های شبکه PCI - Express و کارت های اختصاصی RAID ایسوس سری PIKE، سریع ترین رابط های شبکه و دارای بالاترین انعطاف در راه حل های ذخیره سازی، مناسب برای مراکز داده می باشند.

icon1
آزمون فرکانس و ولتاژ ایسوس Asus

آزمون فرکانس و ولتاژ

تحت این آزمون بررسی می گردد که دستگاه در تمام مناطق و تحت نوسانات ولتاژ و فرکانس برق ورودی در شرایط بار بالا در شبکه، کارکرد بهینه داشته باشد.

آزمون لرزش ایسوس Asus

آزمون لرزش

جهت اطمینان از استقامت محفظه بیرونی و استحکام تمام اجزا با دوام طولانی.

آزمون شوک حرارتی ایسوس Asus

آزمون شوک حرارتی

اطمینان حاصل می گردد همه اجزای تشکیل دهنده دستگاه قابلیت تحمل تغییرات شدید درجه حرارت و عملکرد مناسب در حداکثر دمای تعریف شده را داشته باشند.

آزمون افتادن از ارتفاع ایسوس Asus

آزمون افتادن از ارتفاع

جهت اطمینان از اینکه همه محصولات توان تحمل سخت ترین شرایط حمل و نقل و جابجایی را دارند.

آزمون صدای مزاحم ایسوس Asus

آزمون صدای مزاحم

با این آزمون صداهای مزاحم و ناخواسته حذف شده و اطمینان حاصل می شود دستگاه در حالت بدون استفاده و یا تحت فشار پردازش، کمترین صدای مزاحم را ایجاد نماید.

آزمون سنجش حرارت ایسوس Asus

آزمون سنجش حرارت

همه سرورها و ایستگاه های کاری تحت آزمون های سخت حرارتی قرار می گیرند تا با تهیه نقشه دمایی آنها، بهترین سیستم خنک کننده طراحی گردد.

آزمون دما و رطوبت ایسوس Asus

آزمون دما و رطوبت

اطمینان حاصل می شود تمام اجزای دستگاه و سیستم خنک کننده آن قابلیت کار در شرایط دمایی سخت (از 40- تا 60+ درجه سانتیگراد را داشته باشند.

آزمون ضربه و شوک در حالت غیر فعال ایسوس Asus

آزمون ضربه و شوک در حالت غیر فعال

اطمینان حاصل می گردد همه سرورها و بردهای اصلی قابلیت تحمل انواع ضربه های محیطی که در دنیای واقعی رخ می دهد از قبیل لرزش و جابجایی های شدید را داشته باشند.

عملکرد سریعتر سیستم تا 1.65 برابر

سیستم خنک کننده کارآمدتر تا 1.2 برابر

پردازنده های Intel خانواده Xeon سری Scalable مجهز به تکنولوژی رادار حرارتی

3.1 times faster

times faster in Deep Learning

1.8 times faster in IOPS

times faster in IOPS with Intel Optane DC Memory

asus servers

ASUS Servers and Server Motherboards Now with

AMD EYPC 7002 EYPC logo

ASUS Power Balancer technology

save up to 31 watts of power per server node

*Configuration: RS720-E9-RS8 | DIMM: DDR42933 16GB x 12pcs | CPU: Platinum-8280Lx2 PSU: Delta 850W Titanium

CHOOSE THE BEST
E9 UP SERVERS

  • Built For Expansion
  • Easy Deployment
  • Storage Flexible Upgrade
  • Titanium-Grade Efficiency
xenon

ASUS Server

80% better

Cost efficiency in IOPS in Virtualization

intel Optane DC
intel xenon

ASUS Server powered by 2nd Gen Intel Scalable Processor