دیجیوود Digivod

دیجیوود

درباره شرکت

به مدت 45 سال، نقطه مرجع در سیستم های امنیتی!
digivod gmbh یک شرکت تولیدکننده نرم افزار مدیریت ویدئویی آلمانی است. این شرکت در سال 2008 در شهر میربوش در حوالی دوسلدورف تأسیس شده است. نرم افزار digivod بعنوان راهکاری جهت سهولت بخشیدن به امنیت ویدئویی در بستر تکنولوژی های آنالوگ و IP شناخته شده است.
امروزه، نرم افزار digivod یکی از پرکاربردترین راهکارهای نظارت تصویری در آلمان محسوب می شود. راهکارهای تخصصی digivod برای نظارت تصویری زنده و آنالیز ویدئویی، در بخش امنیت شهری و بخصوص آژانس های امنیتی، در بازار نظارت تصویری پیشتاز هستند. بعلاوه، نرم افزار مدیریت ویدئویی همه مناطق شهری و زیرساخت های حساس را تحت نظارت قرار می دهد.

ساختمان دیجیوود Digivod

مستقل از برند دوربین

digivod از همه دوربین های IP موجود در بازار پشتیبانی می کند. این نرم افزار از دوربین های آنالوگ، aHD، TVI، CVI و HD-SDI از طریق encoder پشتیبانی می نماید. هچنین، در بستر این نرم افزار از تکنولوژی ONVIF کاملا پشتیبانی می شود. همه کدک های استاندارد از قبیل H.265، H.265، MJPEG و MxPEG نیز توسط این نرم افزار پشتیبانی می شوند.

دوربین دیجیوود Digivod
جوایز دیجیوود Digivod
جوایز دیجیوود Digivod
جوایز دیجیوود Digivod
جوایز دیجیوود Digivod

یک نرم افزار مدیریت تصاویر ویدئویی مقیاس پذیر (VMS)

digivod یک نرم افزار مدیریت تصاویر برجسته است که جوایز متعددی در این عرصه بدست آورده است. این نرم افزار کاملا مقیاس پذیر می باشد و از کاربرد در موقعیت های گوناگون پشتیبانی می نماید: از یک دوربین کوچک گرفته تا تأسیسات عظیم با هزاران دوربین. از کاربردهای «ساده» که فقط نیازمند ضبط هستند، تا موقعیت های پر چالش که شامل تعداد زیادی از دستگاه های امنیتی می شود.

مدیریت کارآمد منابع سیستم

digivod از تمام منابع سیستم به روشی هوشمندانه استفاده می کند. اگر نیاز به ذخیره منابع باشد، این کار را انجام می دهد. digivod از دستگاه های کوچک مانند NUCs و Pokinis پشتیبانی می کند. همچنین، از ایستگاه های کاری استاندارد و سرورهای XEON با سیستم عامل ویندوز نیز پشتیبانی می نماید. کدگذاری و کدبرداری مبتنی بر GPU (شامل کارت گرافیک اینتل) تا 90 درصد از بار CPU می کاهد. علاوه بر این، از ماشین های مجازی نیز پشتیبانی می کند. همچنین، امکان کار همزمان چند سرور (ضبط همزمان) را نیز فراهم می سازد و در هنگام بروز خطا در عملکرد سیستم، از آرشیو فایل های ضبط شده حفاظت می کند.

سرور های دیجیوود Digivod

امنیت سایبری و حفاظت از دیتا

digivod یک اپلیکیشن کلاینت-سرور است. همه ارتباطات تحت شبکه بین کلاینت و سرور و بین سرور و سرور رمزگذاری می شود. بعلاوه، از کدگذاری ذخیره سازی نیز پشتیبانی می کند. حق دسترسی ها بر روی اشیا و عملکردها تعیین می شود. بعلاوه از قابلیت Active Directory پشتیبانی می نماید.
digivod برای حفاظت از دیتا، از نواحی پنهان مبتنی بر سرور پشتیبانی می کند که مناطق تصویری را ماسک یا به پیکسل تبدیل می کنند. این نواحی پنهانی با دریافت مجوزهای مربوط دوباره قابل رؤیت خواهند شد. در صورت وجود دلایل مناسب می توان ضبط تصاویر را متوقف نمود یا پاک کرد. همه کارهایی که یک کاربر در بستر digivod انجام می دهد بطور کامل قابل پیگیری خواهد بود.

prod

قدرتمند در همه انواع شبکه

digivod از انتقال فایل صوتی و تصویری در همه انواع شبکه پشتیبانی می کند: لینک های اختصاصی، اینترنت و شبکه های وایرلس. در هنگام اتصال از طریق شبکه های دارای تأخیر زیاد، digivod ویژگی هایی مانند کدگذاری مبتنی بر GPU، انتقال از طریق استریم ترجیحی دوم و یک حالت استریم ویژه برای تماشای روان تصاویر علیرغم تأخیر شبکه فراهم می سازد. digivod برای مأموریت های مهم که نیازمند تصاویر زنده بدون تأخیر هستند، یک گزینه برای به تصویرکشیدن تصاویر پنهان ارائه می دهد.

cables

پیکربندی انعطاف پذیر

digivod به کاربر اجازه می دهد تصاویر را متناسب با نیازهای هر کاربرد پیکربندی نماید. هر کاربر می تواند رابط کاربری خود را با استفاده از مجموعه وسیعی از ابزارها ایجاد کند، از قبیل نقشه سایت، آیکن، قوانین و تصاویر چندگانه.

حمل و نقل
آپدیت دیجیوود Digivod

به روزرسانی متناوب

ما نرم افزار digivod را در یک بازه زمانی یک ماهه بروزرسانی می کنید. علاوه بر نگهداری های متداول و افزودن مداوم به درایورهای دوربین، ویژگی های جدید بطور منظم برای برآورده ساختن نیازهای جهان امروز به نرم افزار اضافه می شوند.

برند دیجیوود Digivod
پارس ارتباط افزار

با پشتیبانی فنی پارس ارتباط افزار