حارس Hares

تولید کالا با برند اختصاصی HARES

در سالیان اخیر اولویت استفاده از محصولات تولید داخل بویژه به منظور تأمین نیاز سازمان ها و ارگان ها، عامل ایجاد خط تولید های متنوع در کشور بوده است. با اطمینان می توان اظهار داشت که با پیشرفت های سریع در حوزه تکنولوژی و امکان استفاده از توانایی های بالقوه کارشناسان و مهندسین کشور، امروزه تولید یک کالا به لحاظ موجودشدن آن، نباید یک چالش اساسی برای تولیدکننده باشد، بلکه عرضه محصولی باکیفیت که اعتماد و رضایت مصرف کننده را جلب نماید، نکته اساسی و کلیدی در فرآیند تولید کالا محسوب می شود. با توجه به نیاز بازار مصرف داخلی، شرکت پارس ارتباط افزار نیز برند تولیدی خود را تحت نام اختصاصی حارس (HARES) در سال 1397 عرضه نمود. هرچند هدف نهایی و نهایت تلاش در راستایی بوده است که رویکرد همیشگی شرکت پارس ارتباط در ارائه محصولاتی باکیفیت و مرغوب نیز در پس زمینه تولید کالا با جدیت بالا لحاظ شود.خط مشی کیفیت

بر اساس خط مشی کیفی شرکت پارس ارتباط افزار، کیفیت مطلوب کالا، قیمت نهایی و خدمات پس از فروش، شاخص هایی اساسی در سبد محصولات این شرکت می باشند که با حساسیت بالا و پیوسته مورد توجه بوده اند. همین رویه نیز در خصوص محصولات تولیدی این شرکت حتی با وسواس بیشتری مورد نظر قرار گرفته است. در نتیجه در کنار تولید و ساخت کالاهایی مرغوب که نیاز مصرف کننده را تأمین کنند، قیمت گذاری محصولات تولیدی نیز با رویکرد حداکثری در حمایت از مصرف کننده بوده است. در بخش خدمات پس از فروش محصولات تولیدی نیز این شرکت با اطمینان از کیفیت کالای تولیدی خود، بهترین سطح خدمات پس از فروش را مطابق با استانداردهای تعریف شده توسط سازمان حمایت از مصرف کننده پوشش داده است.

ساختمان پارس ارتباط
حارس Hares

برند حارس

شرکت پارس ارتباط افزار ضمن احساس مسئولیت نسبت به سرنوشت اقتصادی کشور و باتکیه بر توان و پتانسیل نیروی انسانی خود با بهره مندی از این مزیت رقابتی، که بیش از 15 سال تجربه فعالیت در حوزه فناوری اطلاعات دارا می باشد، با معرفی برند تولیدی حارس قدم در عرصه تولید ملی نهاده که بطور مستقیم بر اشتغال زایی و کارآفرینی و کاهش نرخ تورم تاثیر می گذارد و در تلاش است تا در ارتقاء و بهبود اقتصاد کشور سهیم باشد. آگاهی و تمرکز بر لزوم توجه ویژه به مقوله اشتغال و تولید، علاوه بر توسعه ساختارهای زیربنایی و رشد اقتصادی موجب خودباوری جوانان و متخصصان این مرزوبوم و در نهایت شکوفایی و پیشرفت کشور عزیزمان ایران است.

فرآیند تولید

بهره برداری از پنج خط مکانیزه تولید و برخورداری از بخش های کنترلی شامل آزمایشگاه، واحدهای کنترل کیفیت، تحقیق توسعه تزریق Firmware با ظرفیت اشتغال بالغ بر 70 نفر و استفاده از توان تخصصی بیش از 90 نفر کارشناس در زنجیره فروش، خدمات پس از فروش و فعالیت های وابسته از افتخارات مجموعه پارس ارتباط افزار در حوزه تولید و کارآفرینی می باشد

کارخانه حارس 1
بسته بندی حارس 1 بسته بندی حارس 2
کارخانه حارس 1
گواهی فعالیت صنعتی حارس Hares

اخذ گواهی فعالیت صنعتی از وزارت صنعت، معدن و تجارت

گارانتی و تضمین کیفیت

شرکت پارس ارتباط افزار به پشتوانه بیش از ده سال حضور در بازار تجهیزات نظارت تصویری، ارائه خدمات پس از فروش را بعنوان یکی از حقوق مشتریان در نظر گرفته است. این شرکت در راستای احترام به حقوق مصرف کننده و جلب اعتماد مشتریان خود، اقدام به ارائه ضمانت کیفیت و عملکرد کالاهای خود نموده است. استفاده از تکنولوژی جدید و بهره مندی از نیروی انسانی متخصص در فرآیند تولید کالا، موجب شده تا شرکت پارس ارتباط با ارائه 2 سال گارانتی، کیفیت محصولات تولیدی خود را تضمین نماید.

گارانتی و تضمین کیفیت حارس Hares
گواهینامه های حارس Hares

دارنده گواهینامه های:

ISO45001:2018

استاندارد ایمنی و بهداشت شغلی

استاندارد ایمنی و بهداشت شغلی ISO45001
ISO14001:2015

استاندارد سیستم زیست محیطی

استاندارد سیستم زیست محیطی ISO14001
ISO19001:2015

استاندارد تضمین کیفیت

استاندارد تضمین کیفیت ISO19001