هایک ویژن HikVision

هایک ویژن

هدف شرکت

قدرت بخشیدن به بینایی برای امنیت و رشد پایدار جهان

مأموریت شرکت

یافتن روش های نوآورانه برای درک و فهم بهتر جهان پیرامون. قدرت بخشیدن به بینش تصمیم گیرندگان و متخصصان و ارتقاء امنیت و رشد پایدار جهان

ارزش‌های شرکت

تعهد و اختصاص همه منابع در جهت موفقیت مشتری
پایبندی به ارزش ها
واقع بینی و صداقت
در جستجوی برتری

ساختمان هایک ویژن HikVision

تاریخچه شرکت هایک ویژن

از سال 2001 میلادی، هایک ویژن از یک سازنده تک محصولی به تأمین کننده راهکارهای کامل و جامع و سپس به یک پیشرو در بازار جهانی تبدیل گردیده است. این یک سرگذشت شگفت آور همراه با چند رخداد هیجان انگیز در طول مسیر بوده است. ما این دستاورد را به تنهایی بدست نیاورده ایم، بلکه دست در دست افراد مستعد داده ایم و با هم پیمانان ثابت قدم همراه شده ایم. ما با نگاهی به آینده، بطور مداوم برای ارتقاء راهکارهای نظارت تصویری، راهکارهای پیش رو، کسب و کارهای جدید بر اساس تکنولوژی هوشمند تصویری و همچنین نگهداری از روابط تجاری خود می کوشیم.

هایک ویژن بعنوان یک پیشرو در صنعت نظارت تصویری حال و آینده

هایک ویژن از شتاب حرکتی شگرفی برخوردار است. محصولات و اپلیکیشن های گوناگون ما، صنعت نظارت تصویری را هر سال با پیشرفت های جدیدی روبرو می سازد و با غلبه بر محدودیت های موجود به سطوح جدیدی از تکامل دست می یابد. هایک ویژن با ورود به عرصه های جدید این صنعت، مانند هوش مصنوعی، محاسبات ابری و یادگیری عمیق، صنعت امنیت و نظارت تصویری را هدایت می کند و با استفاده از آنها شتاب حرکتی عظیم به سوی آینده را برنامه ریزی می نماید. هایک ویژن، برای ششمین سال متوالی توسط مؤسسه تحقیقاتی IHS Research بعنوان تأمین کننده اول جهانی محصولات جامع نظارت تصویری معرفی شد. و در مجله “Security 50” مؤسسه A&S برای دومین سال پیاپی جایگاه اول را در سال 2017 بدست آورد.

مدال هایک ویژن HikVision تأمین کننده اول جهانی محصولات جامع نظارت تصویری

رشد هایک ویژن HikVision درآمد حاصل از فروش 65/6 میلیارد دلار در سال 2017 میلادی با نرخ رشد 19/31 درصد. از 2010 تا 2017، نرخ رشد 1/42 درصد بوده است.

ساختار اداری شرکت هایک ویژن

شرکت هایک ویژن یک شرکت خصوصی و عمومی متشکل از سهامداران گوناگون خصوصی و دولتی است. رشد اساسی طی چند سال اخیر باعث جذب سهامداران و سرمایه گذاران خارجی شده است. سرمایه گذاران خارجی می توانند سهام هایک ویژن را از طریق QFII، SZ-HIK Stock Connect و غیره خریداری نمایند. هایک ویژن تحت نظارت یانگ ژونگ هو، مدیریت عامل این شرکت اداره می شود. هیئت مدیره این شرکت، متشکل از 9 عضو که 4 نفر از آن ها مدیران بخش خصوصی هستند، راهنمایی های کمک کننده ای به مدیریت ارائه می دهند. هایک ویژن دارای یک سیستم مدیریتی کارآمد برای همه بخش های این مجموعه است.

ساختار اداری شرکت هایک ویژن HikVision

دستاوردهای هایک ویژن

هایک ویژن از هر شرایطی برای سازگاری با موقعیت های در حال تغییر استفاده می کند. ولی تعهد ما به نوآوری هرگز تغییر نخواهد کرد. ما نگاه مان به آینده را حفظ خواهیم نمود. امروز، هایک ویژن بعد از بدست آوردن اندوخته ای از تجربه در تکنولوژی اصلی اش - نظارت تصویری - به توسعه EZVIZ ،Hikrobotics، الکترونیک اتومبیل، HikMicro، ذخیره سازی هوشمند و انبوهی از تکنولوژی های نوآورانه پرداخته است.

دیجیتالی شدن هایک ویژن HikVision

دیجیتالی شدن

در سال 2003، استاندارد فشرده سازی ویدئویی 264.H به صنعت امنیت ارائه گردید. هایک ویژن، بعنوان اولین شرکت استفاده کننده از این الگوریتم در محصولاتش، در انتقال دیجیتالی نظارت تصویری پیشرو بود.

شبکه هایک ویژن HikVision

شبکه

هایک ویژن از سال 2005، دستگاه ها و دوربین های تحت شبکه اش را بازسازی کرد و به تولید DVR ها و NVR ها روی آورد. در نتیجه، انتقال از سیگنال های آنالوگ به شبکه را با موفقیت انجام داد و دوره استفاده سیستم های امنیتی تحت شبکه را در صنعت امنیت آغاز کرد. طبق گزارش های IHS، هایک ویژن از سال 2015 در جایگاه نخست بازار دوربین های امنیتی تحت شبکه قرار گرفته است.

کیفیت بالا هایک ویژن HikVision

کیفیت بالا

از سال 2009، هایک ویژن در تکنولوژی ISP دوربین پیشگام بوده است و گرایش به سمت دوربین های HD IP را آغاز نمود. در سال 2012، هایک ویژن مفهوم مدیریت تصویری هوشمند (iVM) را معرفی کرد. درسال 2014، به عنوان اولین ارائه دهنده تکنولوژی H.264، زیربنای توسعه محصولات 4K Ultra HD و محصولات چند سنسوری را پایه گذاری نود و در نهایت صنعت امنیت را به سوی ” دوران محصولات کیفیت بالا” سوق داد.

دیجیتالی شدن هایک ویژن HikVision

دیجیتالی شدن

در سال 2015، هایک ویژن پردازنده های هوشمند سرور را که بر پایه تکنولوژی های یادگیری هوشمند ساخته شده اند، روانه بازار کرد. سال 2016 آغاز رشد سریع تمایل جهانی به هوش مصنوعی است. بار دیگر، هایک ویژن در این مسیر پیشرو بود و مجموعه کاملی از محصولات امنیتی هوشمند بر پایه تکنولوژی یادگیری عمیق ارائه داد. بدین ترتیب، صنعت امنیت وارد دوره جدیدی از امنیت هوشمند شد. در سال 2017، هایک ویژن کلیه محصولات هوشمندش را ارتقا داد و به توسعه سیستم های امنیتی هوشمند پرداخت.

سرمایه گذاری بر روی واحد تحقیق و توسعه برای نوآوری های هوشمندانه

قابلیت های R&D قدرتمند

هایک ویژن دارای یک سیستم R&D جامع و چندلایه شده است که پژوهش، طراحی، توسعه، آزمایش، پشتیبانی فنی و خدمات را در بر می گیرد و توسعه پیوسته و توزیع کارآمد محصولات و تکنولوژی های جدید را تضمین می نماید. مرکز R&D هایک ویژن در شهر هانگ ژو در کشور چین قرار دارد و دارای شعبه های در شهرهای پکن، شانگهای، چونگ کینگ و ووهان چین، مونترال کانادا و نیز سیلیکون ولی آمریکا می باشد. این شعبه ها، بهمراه مؤسسه پژوهشی هایک ویژن بعنوان پلتفرم فنی، مرکز R&D محصولات هایک ویژن بعنوان پلتفرم محصولات و مرکز سیستم های هایک ویژن بعنوان پلتفرم راهکارهای عمده یک سیستم چندلایه R&D را شکل می دهند.

هایک ویژن 7 الی 8 درصد از درآمد حاصل از فروش سالانه خود را به R&D اختصاص می دهد. این سطح از سرمایه گذاری هایک ویزن را قادر ساخته که اقدامات پژوهشی و نوآورانه را بطور طولانی مدت ادامه دهد. یک سیستم عامل قابل اطمینان به تیم R&D هایک ویژن اجازه می دهد در بالاترین نقطه منحنی ارائه محصولات و تکنولوژی های پیشرفته قرار بگیرند. هایک ویژن تمرکز خود را بر اساس بازخوردهای بازار و گزارش خدمات تنظیم می کند و بدین ترتیب، سودمندی و عملکرد محصولات بهبود خواهند یافت و R&D مبتنی بر گزارش های بازار انجام خواهد پذیرفت.

مرکز تحقیقات هایک ویژن

مؤسسه پژوهشی هایک ویژن بر روی تحقیق در مورد تکنولوژی، هدایت فناوری های نوآورانه برای حفظ جایگاه خود در صنعت نظارت تصویری تمرکز می کند. موضوعات مورد تحقیق عبارتند از تکنولوژی پرسپکتیو، تکنولوژی آنالیز هوشمند، تکنولوژی ذخیره سازی داده های کلان و ذخیره سازی ابری و تکنولوژی مالتی مدیا. این مؤسسه، بر استراتژی جهانی سازی هایک ویژن و تعهد این شرکت مبنی بر تأمین محصولات نوآورانه و پیشرفته متناسب با نیازهای شرکا و مشتریان خود در سرتاسر دنیا تأکید دارد.

مرکز تحقیقات هایک ویژن HikVision

تکنولوژی های اصلی هایک ویژن

هایک ویژن با در اختیار داشتن بزرگ ترین تیم تحقیق و توسعه در زمینه هوش مصنوعی در صنعت امنیت، تجربیات چشمگیری در تشخیص هدف ویدئویی، تقطیع تصویر، ساختار ویدئویی و بازیابی ویدئو کسب کرده است.

مخلوقات  هوشمند هایک ویژن HikVision

مخلوقات هوشمند

هوش مصنوعی هایک ویژن، تکنولوژی های گوناگونی از قبیل ادراک چندرسانه ای، کلان داده چندبعدی، یادگیری عمیق، هوش لبه ای، بینایی ماشینی و ارتباط ماشین-انسان را در بر می گیرد.

آنالیز ویدئویی و شناسایی الگو هایک ویژن HikVision

آنالیز ویدئویی و شناسایی الگو

کارآیی و قابلیت های دفاعی سیستم های نظارت تصویری بهبود یافته است و کاوش و استفاده از دیتا برای حجم عظیمی از داده های نظارتی را میسر می سازد.

کنترل و شبکه بندی پخش آنلاین مدیا هایک ویژن HikVision

کنترل و شبکه بندی پخش آنلاین مدیا

کنترل تحت شبکه هایک ویژن بر محدودیت های مسیردهی در تجهیزات غلبه کرده و از فشار بر روی دستگاه ساختار شبکه می کاهد، نیاز به پهنای باند گسترده شبکه را کم می کند و تجهیزات داخلی و خارجی شبکه را مجزا می سازد

کدک صوتی و تصویری هایک ویژن HikVision

کدک صوتی و تصویری

دیتای اضافی و اطلاعات غیر حساس در سیگنال صوتی-تصویری فشرده می شود و حجم دیتایی که ارسال و بر روی شبکه ذخیره می شود، با حفظ کیفیت تصویر ویدئویی کاهش می یابد.

ذخیره سازی دیتای صوتی و تصویری هایک ویژن HikVision

ذخیره سازی دیتای صوتی و تصویری

هارددرایوهای پارتیشن بندی شده، هشدار عملکرد نامناسب هارددرایو و تکنولوژی S.M.A.R.T پراکندگی اطلاعات بر روی هارد را کاهش می دهد. این ویژگی ها حفاظت از اطلاعات مهم را تقویت می کنند و باعث سازگاری بیشتر با سیستم های نظارت تصویری می شوند.

توسعه سیستم نهفته (تعبیه شده) هایک ویژن HikVision

توسعه سیستم نهفته (تعبیه شده)

این سیستم که بر روی اپلیکیشن ها تمرکز دارد و بر اساس تکنولوژی کامپیوتری ساخته شده، دارای ویژگی های عملکرد پایدار و نگهداری ساده است که تضمین کننده عملکرد باثبات و طولانی مدت می باشند.

سیستم های تولیدی کامل

هایک ویژن دارای دو کارخانه در تانگلو (استان چه ژیانگ) و چانگ کینگ می باشد. در حال حاضر، کارخانه اصلی هایک ویژن در ساختمان تانگلو واقع شده که دارای یک خط تولید تمام اتوماتیک با ظرفیت تولید بی نظیر و قابلیت سفارشی سازی انعطاف پذیر است که محصولات باکیفیت و ارسال به موقع محصولات، برای برآورده ساختن نیازهای توسعه تجاری منحصربفرد را تضمین می کند. با توسعه بخش فرعی روباتیک، Hikrobotics، هایک ویژن به تدریج تکنولوژی مدیریت انبار که توسط Hikrobotics توسعه یافته را مورد استفاده قرار داد. استفاده از چیزی حدود 800 پیک هوشمند به هایک ویژن اجازه داده است به سیستم های لجستیک و انبارداری تمام خودکار دست پیدا کند. در آینده مکان های کارخانه تولیدی هایک ویژن، پارک فناوری چانگ کینگ و پارک فناوری نوآورانه ووهان خواهد بود.

کنترل کیفیت دقیق

بر اساس اصل «اول اطمینان»، هایک ویژن یک سیستم کنترل کیفی دقیق ایجاد کرده است.
• سیستم های مدیریت کیفی: 2003: ISO10012، 2009:ISO/TS16949 و در سال 2015:ISO9001
• سیستم های مدیریت تحقیق و توسعه: 5-CMMI
• سیستم های بهداشت، ایمنی و محیط زیست (ESH): 2007: HSAS18001، 2014: SA8000 و 2015:ISO14001
• سیستم حفاظت محیط زیستی: QC08000
• سیستم مدیریت آزمایشگاه: 2005: ISO18025
• سیستم مدیریت امنیت اطلاعات: 2013:ISO/IEC27001

فعالیت اقتصادی جدید

هایک ویژن از هر شرایطی برای سازگاری با موقعیت های در حال تغییر استفاده می کند. ولی تعهد ما به نوآوری هرگز تغییر نخواهد کرد. ما نگاه مان به آینده را حفظ خواهیم نمود. امروز، هایک ویژن بعد از بدست آوردن اندوخته ای از تجربه در تکنولوژی اصلی اش - نظارت تصویری - به توسعه EZVIZ ،Hikrobotics، الکترونیک اتومبیل، HikMicro، ذخیره سازی هوشمند و انبوهی از تکنولوژی های نوآورانه پرداخته است.

محصولات هایک ویژن HikVision

کسب و کار اصلی
راهکارهای جامع برای نیازهای امنیتی

محصولات و راهکارهای هایک ویژن، تکنولوژی های هوشمند در همه برنامه های کاربردی ویژه و در همه قاره های مسکونی در هم می آمیزد. هایک ویژن توانسته است اجزای یک سیستم را یکپارچه سازد و تجربه کاربری منحصربفردی را ایجاد نماید. هایک ویژن برای برطرف ساختن نیازهای امنیتی طیف گسترده ای از صنایع، راهکارهایی برای دریافت، انتقال و ذخیره سازی دیتا و نیز مدیریت داده ها، تصمیمات کلانی اتخاذ کرده است.

راهکار ویژه هایک ویژن HikVision آنالیز هایک ویژن HikVision ذخیره سازی هایک ویژن HikVision انتقال هایک ویژن HikVision مشاهده هایک ویژن HikVision