هوآوی Huawei

شرکت هوآوی

چشم انداز این شرکت فراهم کردن امکانات دیجیتال برای همه افراد، در همه خانه ها و سازمان ها و خلق دنیایی هوشمند و متصل به اینترنت است.هوآوی کیست؟

هوآوی در سال 1987 در شهر شنزن بعنوان عامل فروش شرکت Hong Kong، تولیدکننده سوئیچ های Private Branch Exchange (PBX، تاسیس شد و به سرعت به یکی از برترین شرکت های تامین کننده زیرساخت های فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) و دستگاه های هوشمند تبدیل گردید. این شرکت با بیش از 197 هزار کارمند و حضور در بیش از 170 کشور، به بیش از سه میلیارد نفر در سراسر دنیا خدمات ارائه می دهد.

ساختمان هواوی huawei

هوآوی برای دستیابی به ماموریتش، اتصال دائمی و دسترسی برابر به شبکه های مورد نیاز برای تحقق دنیایی هوشمند، توان محاسباتی مورد نیاز برای هوشمندی و فضای ابری، ایجاد پلتفرم های قدرتمند دیجیتال برای کمک به صنایع و سازمان ها در راستای افزایش عملکرد، کارآیی و پویایی، بازتعریف تجربه کاربری با استفاده از هوش مصنوعی، ارائه تجربیات شخصی سازی شده و هوشمندتر به مصرف کننده در زمینه های خانگی، سفر، اداری، سرگرمی، تناسب اندام و سلامت را فراهم خواهد ساخت.
این شرکت در سال 2014 موفق شد مراکز تحقیق و توسعه مرتبط با تکنولوژی 5G را در 9 کشور راه اندازی کند.

خدمات هوآوی به دنیا

خلق ارزش برای مشتریان
تضمین شبکه امن و پایدار
توسعه صنعت
توسعه پایدار

خط مشی کیفیت

  • کیفیت همواره پایه و اساس بقا و دلیل مشتریان برای انتخاب هوآوی بوده است
  • به منظور ایجاد کیفیت، نیازها و انتظارات مشتریان بطور دقیق و کامل در زنجیره ارزش هوآوی گنجانده می شوند
  • احترام به قوانین و فرآیندها و اعتقاد به انجام صحیح کارها و تحقق بخشیدن به پتانسیل های کارکنان در سراسر جهان برای رشد مداوم
  • تعامل با مشتریان برای ایجاد تعادل بین فرصت ها و ریسک ها، پاسخگویی سریع به نیازهای آنها و دستیابی به رشد پایدار
  • فراهم ساختن محصولات، خدمات و راهکارهای باکیفیت و تلاش مداوم برای ایجاد ارزش برای مشتریان
روترهای خانگی و سازمانی

روترهای خانگی و سازمانی

یکی از اقدامات تاثیرگذار هوآوی در راستای دستیابی به چشم انداز فراهم سازی امکانات دیجیتال برای همه و خلق دنیایی هوشمند و متصل به اینترنت، تامین بازار شبکه در سراسر جهان با روترهایی قدرتمند و مجهز به تکنولوژی های روز برای کاربردهای خانگی و سازمانی است. مجموعه روترهای هوآوی شامل سه گروه روترهای وای-فای، روترهای موبایل و وای-فای موبایل می شود.

گجت های پوشیدنی

رشد هوآوی در بازار گجت های پوشیدنی

ساعت های هوشمند هوآوی دارای قابلیت ها و امکانات متعددی هستند که با طراحی بسیار باکیفیت و چشم نواز و نیز باتری با طول عمر بالا توانسته اند در بازار اسمارت واچ جایگاه ویژه ای بدست آورند.
ساعت های هوشمند هوآوی با استفاده از الگوریتم های خاص به قابلیت پایش و تحلیل پارامترهای سلامتی مجهز شده اند و می توانند در تشخیص زودهنگام بیماری و حفظ سلامت کاربر سودمند باشند.

گجت های پوشیدنی

هدفون های وایرلس هوآوی با پشتیبانی از قابلیت حذف نویز امکان تجربه موسیقی با کیفیت بالا و مکالمه با صدایی رسا را برای کاربران فراهم کرده اند. این هدفون‌ها با طراحی خاص و جدیدترین نسخه بلوتوث و باتری قدرتمند با عمر طولانی طراحی و فراهم شده اند. هوآوی هدفون های وایرلس خود را در دو سری ایربادهای وایرلس واقعی و هدفون های توگوشی ارائه کرده است.