مرکوسیس Mercusys

مرکوسیس


درباره مرکوسیس


مرکوسیس یکی از زیرمجموعه های شرکت TP-Link می باشد که دفتر مرکزی آن در شهر شنزن چین قرار دارد. محصولات Mercusys نیز مانند TP-Link به طور تخصصی طیف گسترده از محصولات شبکه Wi-Fi Router، Wi-Fi Adapter، گسترش دهنده های سیگنال، اکسس پوینت ها و سوئیچهای SOHO را با کیفیت و قیمتی مناسب با تکنولوژی و استانداردهای TP-Link را ارائه می دهد.

اپلیکیشن مرکوسیس Mercusys

سیاست سازمانی

سیاست های مرکوسیس بر این باور استوار است که در فضای در حال رشد ارتباطات، همه افراد باید به گنجینه اطلاعات و سرگرمی دنیای امروز دسترسی داشته باشد. بر اساس همین دیدگاه مرکوسیس باید شریک قابل اعتمادی برای مشتریانش باشد و افق های پیش روی شما را به گونه ای گسترده نماید که پتانسیل های نامتناهی ارتباطات برای ارزش های انسانی که اینترنت فراهم می سازد را در بر گیرد.

مأموریت

فراهم کردن بالاترین سطح دسترسی به اینترنت برای بیشترین افراد ممکن.

در دنیای در حال رشد ارتباطات، همه افراد باید به ثروت اطلاعات و سرگرمی دنیای امروز دسترسی داشته باشد. مرکوسیس شریک قابل اعتمادی برای شا باشد و افق های پیش روی شما را به گونه ای گسترده تر نماید که پتانسیل های نامتناهی ارتباطات ارزشمند انسانی که اینترنت فراهم می سازد را در بر گیرد.

گسترش ارتباطات

مرکوسیس در تأمین دستگاه های اساسی مورد نیاز برای زندگی دیجیتالی تخصص دارد. محصولات مرکوسیس شامل مجموعه گسترده و در حال رشدی از روترهای وای-فای، کارت های شبکه وای-فای، ریپیتر، اکسس پوینت و سوئیچ های SOHO می شود که به انسان کمک می کند تا با بیشترین بهره مندی از اینترنت، خانه و محل کار خود را به کانون پرونق ارتباطات تبدیل نماید.

دانگل مرکوسیس Mercusys

سیاست سازمانی

سیاست های مرکوسیس بر این باور استوار است که در فضای در حال رشد ارتباطات، همه افراد باید به گنجینه اطلاعات و سرگرمی دنیای امروز دسترسی داشته باشد. بر اساس همین دیدگاه مرکوسیس باید شریک قابل اعتمادی برای مشتریانش باشد و افق های پیش روی شما را به گونه ای گسترده نماید که پتانسیل های نامتناهی ارتباطات برای ارزش های انسانی که اینترنت فراهم می سازد را در بر گیرد.

تحقیق و توسعه

فلسفه مرکوسیس بر نقش اصلی پژوهش و توسعه در تولید محصولاتی، که قادرند زندگی روزمره را بهبود بخشند، تأکید دارد. مرکوسیس میزبان تیم متعهدی از مهندسان تحقیق و توسعه با سالها تجربه می باشد. ما با متخصصین فنی پیشرو در سراسر جهان همکاری می کنیم و از طریق شراکت با تولیدکنندگان شناخته شده چیپست، مانند MediaTek و Qualcomm محصولاتی خلاقانه بوجود می آوریم.

کمک به جهانی شدن

مرکوسیس به برتری، ایجاد یک شبکه جهانی گسترده و رؤیای ارتقاء کیفیت زندگی بشر از طریق ارتباطات بهتر پایبند است. از این رو این شرکت مفتخر به ارائه محصولات باکیفیت و بادوامی است که با ایجاد ارتباط مشتریانش با دنیای دیجیتال، کمک کند تا از تجربه زندگی آنلاین لذت بیشتری ببرند.

به سوی جهانی شدن

شرکت مرکوسیس با رشد سریع و تحسین برانگیزش در تولید محصولات شبکه، در حال شناساندن برند و راه اندازی فرآیند توزیع آنلاین محصولاتش در کشورهای مختلف در سراسر دنیا با هدف برقراری اتصال بیش از پیش افراد جامعه به شبکه جهانی اینترنت می باشد. لزوم این اتصال در دنیای مدرن هر روز بیشتر از قبل احساس می شود و دسترسی قوی و قابل اطمینان به اینترنت فرصت های بیشماری را برای سرگرمی، تحصیل، ارتباطات و غیره بوجود می آورد. این دسترسی پتانسیل های بیشماری که در مدارس، کسب و کارها، خانواده ها و جوامع وجود دارد را بالفعل می سازد. مرکوسیس در تلاش برای توسعه ساده ترین و در دسترس ترین محصولات برای آنلاین نگه داشتن کاربران و ارتقاء سطح زندگی دیجیتال آنان است.

محصولات مرکوسیس Mercusys

محصولات

مرکوسیس تولیدکننده روتر، رنج اکستندر، کارت شبکه و سوئیچ های باکیفیتی است که راه اندازی یک شبکه پایدار برای شما در خانه را سهولت می بخشد. اگر علاقمند به تماشای آنلاین فیلم با کیفیت HD، انجام بازی آنلاین، ویدئو چت با اعضای خانواده، یا انتقال سریع فایل بین همکلاسی ها هستید، دستگاه های مرکوسیس شبکه ای فراهم می سازند که بازدهی و کیفیت زندگی دیجیتال شما را افزایش می دهد.

کیفیت

پایبندی به تحقیق و توسعه، شراکت نزدیک با تولیدکنندگان برتر چیپست، توجه بسیار دقیق به جزئیات در فرآیند تولید به مرکوسیس کمک کرده است تا از عملکرد بی نظیر و ارزشمندی محصولاتش اطمینان حاصل کند. مهندسان مشتاق و باتجربه در مرکوسیس با شریکان خود در MediaTek و Qualcomm همکاری نزدیکی دارند و محصولاتی تولید می کنند که قادرند زندگی روزمره افراد را بهبود بخشند.

محصولات مرکوسیس Mercusys

برنامه های پیش رو

مرکوسیس علاوه بر برنامه تحقیق و توسعه گسترده، یک زیرساخت جامع تولیدی ایجاد کرده که نظارت فنی کامل و بکارگیری استانداردهای کنترل کیفی دقیق و سختگیرانه را میسر می سازد. نام مرکوسیس نماد کیفیت و ارزشی است که مشتریان در بازار رقابتی امروز در جستجوی آن هستند. هر کارمند نقش فعالی در مرکوسیس ایفا می کند و مفتخر به تولید محصولاتی است که باعث کامیابی و موفقیت افراد در سراسر جهان می شود. شبکه توزیع محصولات مرکوسیس وسیع و در حال رشد است. در بازار جهانی چالش ها و فرصت های زیادی وجود دارد و همزمان با رشد این برند در سال های پیش رو، تیم مرکوسیس برای مواجهه با تمامی این چالش ها آماده می شود.