کیونپ QNAP

کیونپ


درباره شرکت

کیونپ، سرواژه کلمات Quality Network Appliance Provider، به فراهم سازی راهکارهای جامعی از توسعه نرم افزار و طراحی سخت افزار گرفته تا تولیدات درون سازمانی اختصاص یافته است. این شرکت با تمرکز بر روی نوآوری در زمینه های ذخیره سازی، شبکه و ویدئوی هوشمند در تلاش است یک اکوسیستم تکنولوژی بر مبنای نرم افزار مبتنی بر subscription و کانال های خدمات متنوع ایحاد کند. شرکت QNAP سیستم های NAS را دستگاهی بیش از یک ذخیره ساز ساده در نظر گرفته و یک زیرساخت شبکه مبتنی بر ابر برای کاربرانش ایجاد کرده که برای هاست و توسعه آنالیز هوش مصنوعی، پردازش edge و یکپارچه سازی دیتا بر روی راهکارهای QNAP استفاده می شود.


نوآوری به سوی تغییرات دیجیتال

سه رکن کیونپ برای کمک به مشتریانش در تسریع تغییرات دیجیتال:

  • ذخیره سازی هوشمند
  • شبکه سازی هوشمند
  • ویدئوی هوشمند

کیونپ از تمایل به سرمایه گذاری در تکنولوژی های زیرساخت IT پیروی می کند و سرمایه خود را به تأمین راهکارهای مدرن و پیشرفته برای مشتریانش اختصاص می دهد.

ساختمان کیونپ QNAP

استراتژی توسعه جهانی

  • دفتر مرکزی در تایوان
  • 15 شرکت فرعی در 28 کشور
  • بیش از 1300 کارمند در سراسر جهان
  • بیش از 600 مهندس واحد R&D
Timeline کیونپ QNAP
دایره

واحدهای کسب‌وکار

ذخیره سازی

شبکه

ویدئوی هوشمند

چراغ

ذخیره سازی

آماده برای آینده

کیونپ دارای استانداردهای صنعتی برای تأمین ذخیره سازهای مدرن و درون سازمانی و راهکارهای نوآورانه نرم افزاری است. کیونپ سرسختانه در جستجوی راهکارهایی برای مدرن کردن شیوه استفاده کسب و کارها از دیتا و بکارگیری استراتژی های چند ابری در دوره فضای ابری است.

میزکار کیونپ QNAP

ویدئوی هوشمند

آنالیز دیتای ویدئویی با کمک هوش مصنوعی

به دنبال موج هوش مصنوعی، ویدئو به مرز بعدی کلان داده تبدیل شده است.
کیونپ خدمات ارزش افزوده AI را با استخراج بیشترین ارزش از دیتای ویدئویی فراهم کرده است و به کسب و کارها کمک می کند از خدمات هوشمند بهره ببرند.

تولیدات درون سازمانی

کیونپ محصولات ذخیره سازی، شبکه و ویدئوی هوشمند باکیفیت را بر مبنای اصول قابلیت استفاده، امنیت بالا و مقیاس پذیری انعطاف پذیر ارائه می دهد. کارخانه متعلق به شرکت QNAP، با خطوط تولید کامل، دارای گواهینامه های سیستم مدیریت کیفیت 9001 ISO، سیستم مدیریت محیطی 14001 ISO، سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای 45001 ISO و سیستم مدیریت امنیت اطلاعات 27001 ISO می باشد.