سیگیت Seagate

سیگیت


درباره شرکت


سیگیت، پیشگام در ارائه راهکارهای ذخیره‌سازی داده برای به اشتراک گذاری و نگهداری خاطرات و داده‌های تجاری

در طول سال‌ها، میزان اطلاعات ذخیره‌شده از چندین مگابایت تا چندین گیگابایت رشد داشته و همین امر، تاییدکننده نیاز به ذخیره و بازیابی موفق میزان گسترده‌ای از داده‌ها است. با رشد تقاضا برای فناوری ذخیره‌سازی، نیاز برای کارایی بیشتر و ظرفیت‌های پیشرفته‌تر نیز افزایش می‌یابد. امروزه، ذخیره‌سازی داده چیزی بیش از آرشیوکردن آن است؛ در واقع فراهم‌ساختن راهی برای تحلیل اطلاعات، شناخت الگوها و رفتارها، و زنده‌کردن دوباره تجربیات و خاطرات است. همچنین، راهی برای تحت کنترل درآوردن اطلاعات ذخیره‌شده برای رشد و نوآوری است. سیگیت، بر اساس میراثی از رهبری ذخیره‌سازی بنیان گذاشته شده که برای حل چالش دستیابی به داده بیشتر از اطلاعات موجود، که هر روز تولید می‌شود است. چیزی که با یک نوآوری در ذخیره‌سازی آغاز می‌شود، به سیستم‌ها و راهکارهایی تبدیل شده که سریع‌تر، قابل اطمینان‌تر و پرهزینه‌تر شده است. دیگر محدود به ذخیره‌سازی اطلاعات نیست، بلکه دستیابی و تفسیر سریع، بدون خطا و ایمن اطلاعات را نیز در بر می‌گیرد.

سیگیت Seagate

اهداف

• سیگیت با تکنولوژی IT4.0 وارد می شود. آیا کسب و کار شما آماده ورود به این سطح جدید ارزش گزاری دیتا هست؟

• فرآیند سختگیرانه تضمین کیفیت در کمپانی سیگیت معطوف به تجربیات تماسها از سوی مشتریان است.

• حجم دیتای مورد نیاز برای ذخیره سازی در سطح جهان از 23 زتابایت در سال 2018 به 175 زتابایت در سال 2025 خواهد رسید.


175

شکل دادن به فضای اطلاعات

سیگیت با ارائه راهکارهای اطلاعاتی درجه یک که به واسطه مشارکت های طولانی مدت و سودآور ایجاد شده اند، به جامعه در به حداکثر رساندن پتانسیل های خود کمک می کند.

ارزش های انسانی

ارزش های انسانی

توجه کامل به ارزش اطلاعات و تاثیر آن بر تجربه های بشری

کیفیت ساخت

کیفیت ساخت

ایجاد راهکارهای قابل اطمینان از طریق تحقیق و توسعه و مهندسی دقیق

همکاری

همکاری

همکاری در جهت ایجاد ارزش برای مشتریان با نتیجه ای بهتر از فعالیت های انفرادی

هارددیسک چه وظیفه‌ای دارد؟

دیسک سخت یک وظیفه دارد و آن حفظ دائمی داده‌ها است. هر داده دیجیتالی و اطلاعاتی که برای ذخیره‌سازی به هارددیسک ارسال می‌شود، تا زمانی که حذف نشود بر روی سکتورها، در مکان‌ خود باقی خواهد ماند. البته ممکن است شرایط محیطی نیز در از بین رفتن این داده‌ها اثر بگذارد.

انواع هارد دیسک های سازمانی

در دو رده کاربری Surveillance که برای استفاده درسیستم های مربوط به تجهیزات نظارت تصویری کاربرد دارند و رده مربوط به انواع ذخیره سازهای NAS تقسیم می شوند.

هارد دیسک های سازمانی

هارد دیسک های Surveillance

هاردهای سری Surveillance قادرند تصاویر ویدئویی را به صورت همزمان از 32 دوربین امنیتی دریافت و ذخیره کنند. مدیران شبکه‌های بزرگ می‌توانند تا 16 عدد از این هارددیسک‌ها را در کنار یکدیگر مورد استفاده قرار دهند و فضای بیشتری را به دست آورند. این هارددیسک به صورت Native از قابلیت RAID پشتیبانی می‌کند تا بتوانید چینش‌های متفاوتی از هارددیسک‌ها را در کنار یکدیگر داشته باشید و حتی به سطوح بالاتری از امنیت داده دسترسی پیدا کنید.

هارد دیسک های NAS

هارد‌های سری NAS سیگیت برای استفاده درون شبکه طراحی و تولید شده‌اند و سازگاری و عملکرد آن‌ها با انواع ذخیره‌سازهای تحت شبکه، در شرایط صنعتی و در کمپانی سیگیت تست و تأیید شده است.
این هاردها برای انتقال اطلاعات از رابط SATA III بهره می‌برد و قادر است حداکثر سرعت 180 مگابایت بر ثانیه را به شما ارائه دهد.

هارد دیسک های NAS

کیفیت بسیار بالای محصولات

با هاردهای سری Surveillance سیگیت بهترین سطح از کیفیت تولید خود را به نمایش گذاشته است؛ هارددیسک Surveillance را می‌توان در ظرفیت‌های بین یک تا شش ترابایت تهیه کرد.
تحمل هاردهای NAS در برابر لرزش و نیز پایداری و عمر بالای آن باعث بهبود عملکرد هارددیسک می‌شود. همچنین، وجود نرم‌افزار NASWorks که برای هارددیسک‌های سیگیت طراحی شده قادر است از طریق کنترل خطا در بازیابی اطلاعات و ارائه تنظیمات قدرت، هاردهای سیگیت را به گزینه قابل اطمینان برای ذخیره‌سازی اطلاعات تبدیل کرده است. این هاردها برای انتقال اطلاعات از رابط SATA III بهره می‌برد و قادر است حداکثر سرعت 180 مگابایت بر ثانیه را به شما ارائه دهد.

هارد درایوهای نظارت تصویری SKYHAWK هوشمند، ایمن و مطمئن

هارد درایوهای نظارت تصویری سیگیت با ظرفیت هایی بالغ بر 14 ترابایت و تحمل بارکاری شبانه روزی به صورت اختصاصی جهت بکارگیری در سیستم های DVR و NVR طراحی شده اند. درایوهای نظارتی سری SkyHawk به فناوری های ImagePerfect™ و SkyHawk Health Management مجهز شده اند تا در سخت ترین چالش ها به شما کمک کنند.

طراحی اختصاصی برای نظارت تصویری مبتنی بر هوش مصنوعی


• پشتیبانی از 64 دوربین با کیفیت HD و 16 استریم اضافی AI

• به صفر رساندن فریم های از دست رفته به کمک فناوری ImagePerfect AI

• نرخ بارکاری 550 ترابایت در سال جهت اطمینان بیشتر در سناریوهای کلاس سازمانی

• نسل جدید نرم افزارهای جدید ImagePerfect و ImagePerfect AI

هارد سیگیت Seagate

پشتیبانی از 64 دوربین با کیفیت HD به حداقل رساندن فریم های از دست رفته کاهش زمان از کار افتادگی سیستم

تضمین سلامتی درایو

SkyHawk Health Management (یا به صورت مخفف SHM) یک نرم افزار نظارت بر عملکرد
هارد درایو است که به منظور پیشگیری، مداخله و بازیابی در صورت بروز مشکل
برای اطلاعات کاربرد دارد. این نرم افزار در هارد درایوهای نظارت تصویری سری SkyHawk در دسترس است.

SkyHawk Health Management

هارد درایوهای ویژه NAS سری IRONWOLF برترین درایوها جهت سیستم های تحت شبکه

هارد درایوهای سری IronWolf به صورت خاص جهت سیستم های NAS طراحی شده اند؛ می توانند به صورت شبانه روزی روشن بوده و به کار مشغول باشند. این هارد درایوهای اختصاصی سیستم های NAS به کمک فناوری AgileArray برای اطیمنان بهینه و توسعه پذیری سیستم، تقویت شده اند و بنحوی ساخته شده اند که بتوانند محیط های چند کاربره را در برگرفته و بارکاری بالای چنین سیستم هایی را تحمل کنند.

IronWolf همراه شماست

هارد درایوهای IronWolf سیگیت به شما در انجام کارهایی نظیر دسترسی از راه دور، پشتیبان گیری و به اشتراک گذاری فایل به صورت شبانه روزی، کمک شایانی می کنند.
پس فقط بر وظایف کاری خود تمرکز کنید. این درایوها همراه با نیازهای رو به رشد ذخیره سازی اطلاعات در کسب و کار شما
سازگار خواهند بود.

IronWolf سیگیت Seagate

به اشتراک گذاری فایل و سنسورهای ارتعاشات چرخشی

در سیستم های NAS مجهز به هارد درایوهای سری IronWolf، چندین کاربر می توانند اطلاعات خود را با اطمینان کامل روی سیستم آپلود و یا از آن دانلود کنند.
تمامی هارد درایوهای سری IronWolf به سنسورهای ارتعاشات چرخشی (RV Sensors) مجهز شده اند تا حین بکارگیری در سیستم های NAS شامل چندین هارد درایو، عملکرد مناسبی را ارائه دهند.

سنسور سیگیت Seagate

تضمین سلامتی درایو

IronWolf Health Management (یا به صورت مخفف IHM) جهت تضمین سلامتی هارد درایو ایجاد شده است. هنگامی که هارد دیسک های سری IronWolf در سیستم ذخیره ساز تحت شبکه (NAS) سازگار قرار گیرد؛ قابلیت اطمینان کلی سیستم بهبود می یابد زیرا سیستم NAS به صورت مداوم تحت نظارت IHM قرار دارد و در صورت نیاز به کاربران هشدارهای لازم ارائه خواهد شد.

IronWolf Health Management

هارد درایوهای ویژه NAS سری Exos با بالاترین حجم ذخیره سازی و پردازش

Exos™، بعنوان قدرتمندترین روش برای دسترسی به فضای داده‌ای و تحت کنترل درآوردن همه پتانسیل‌های فضای ابری، برای کارهای مقیاس‌بالا بسیار مناسب است.
هارددرایوهای رده سازمانی Exos X و Exos E، برای پشتیبانی از یک مرکز داده ابری مقیاس‌پذیر، امن و باثبات جدیدترین تکنولوژی‌ها را در هم می‌آمیزد.

Exos برای هرچه که شما دارید فضای کافی دارد

هارد درایوهای کلاس Exos شرکت Seagate که برای پردازش فایلهای بسیار سنگین با ظرفیت حداکثر 16 ترابایت طراحی شده اند، این محصولات ذخیره ساز، مشتمل بر راه کارهای قابل اطمینان برای سرورها و سیستم های تجاری مبتنی بر پایه NAS هستند.

Exos سیگیت Seagate

EXOS X

سازگارترین نوع هارددرایو در محدوده اطلاعات شما

  • امکان ذخیره سازی فایل ها تا 12.8PB در یک رک 42U از طریق تکنوژی هلیوم
  • دسترسی پایدار به اطلاعات با سرعت 261MB/S
  • میانگین سرعت ثبت اطلاعات بر روی دیسک IOPS 440
  • برطرف کردن پیچیدگی ها با تکنولوژی Fast Format
  • کاهش نرخ TCO با وزن بسیار کم 670 گرمی
  • حد نصاب کارکرد مفید تا 10x—550TB/yr
  • دارای تکنولوژی امنیتی پیشرفته ™Seagate Secure