وسترن دیجیتال Western Digital

وسترن دیجیتال

درباره شرکت

شرکت امریکایی است که یکی از بزرگترین تولیدکنندگان دیسک سخت در جهان می‌باشد که سال 1970 در کالیفرنیا تأسیس شد. در ابتدا آن‌ها به فروش چیپ‌های ماشین حساب می‌پرداختند و بزرگترین فروشنده این نوع چیپ‌ها در جهان نیز بودند اما پس از ورشکستگی در سال 1976 و تولید محصولات مختلفی مانند فلاپی و سی پی یو تولید هارد دیسک را در سال 1980 آغاز کردند.

مأموریت شرکت

اطلاعات هر روز در حال رشد و دگرگونی است. بهمین دلیل کمپانی وسترن دیجیتال بطور مداوم روابط خود را رشد و توسعه داده و با همکاری با استارتآپ های هوشمند و مبتکر در تلاش برای بهینه کردن و ایجاد نوآوری از طریق تکنولوژی های جدید در نحوه ثبت، ضبط، دسترسی و انتقال دیتا تا رسیدن به هدف مطلوب می باشد. بهم پیوستن مردم با ایده های مختلف آینده دیتا را تبدیل به واقعیت می سازد. ما معتقدیم که هیچ راهکاری بهتر از سرمایه، دانش و تجربه و ارتباطات در این صنعت برای استفاده حداکثری از پتانسیل های پیش رو وجود ندارد.

تأسیس در سال 2002
مکان: ایالات متحده آمریکا
وبسایت: www.westerndigital.com

ساختمان وسترن دیجیتال Western Digital

نوآوری در مرزهای تکنولوژی در وسترن دیجیتال

وسترن دیجیتال در تمامی مسیرهای زندگی، چه در جیب شما، در خانه، ماشین یا فضای ابری همیشه همراه شماست. بهمین دلیل ما همواره در راس منحنی نوآوری هستیم و مرزهای تکنولوژی را برای ممکن ساختن غیر ممکن ها در می نوردیم.

تقویت و تداوم نوآوری تکنولوژی برای امروز و آینده

وسترن دیجیتال به مدت طولانی در نوآوری های تاثیرگذار گیمینگ پیشتاز بوده است. از اختراع اولین هارددرایو تا پیشرفت های اخیر در 3D NAND، سفر ما در نوآوری برای الهام بخشی به کسانی که شهامت بزرگ اندیشیدن درباره امکانات دیتا را دارند ادامه دارد.

شما و وسترن دیجیتال

ما بر روی قدرت و پتانسیل تنوع اشراف کامل داریم. ما بعنوان یک شرکت جهانی، معتقدیم که موثرترین روش برای پذیرش تنوع مشتریان و جامعه این است که آنرا از داخل بازتاب دهیم. ما باور داریم که ادغام جنبه های فکری گوناگون منجر به سرانجام خوبی برای کارمندان، شرکت و مشتریان و دنیای اطراف ما خواهد گردید. ما متعهد به محیطی جامع هستیم که در آن همه افراد بتوانند با حسی آمیخته از تعلق خاطر، احترام و مشارکت پیشرفت کنند.

رهبری مشترک

ما گروهی فداکار و مشتاق از رهبران را داریم که نه تنها استراتژی و عملیات کسب و کار ما را هدایت می کنند، بلکه به تیم جهانی ما برای بزرگ اندیشیدن درباره امکانات دیتا نیز کمک های الهام بخشی می نمایند.

پایداری شرکت وسترن دیجیتال

در وسترن دیجیتال ما به رشد پایدار شرکت پایبند هستیم. محافظت و نگهداری از محیط زیست، ارزش دهی و چالش گذاری برای کارمندان و کار برای ارتقا و بهبود جوامعی که در آن فعالیت داریم از جمله وظایف و تعهدات ما محسوب می شوند.

 پایداری شرکت وسترن دیجیتال Western Digital

تعهد ما به دنیایی بهتر

در وسترن دیجیتال ما مسئولیم! پاسخ به نیازهای امیونیتی ما یک ارجحیت بسیار مهم در شرکت است، ما معتقدیم که با تقویت کارمندان می توان دستاوردهای بیشتری کسب کرد. در سرتاسر جهان، تلاش های بشردوستانه ما بر روی: ایجاد دسترسی به فرصت های تحصیلی STEM برای طبقات محروم اجتماع و جوانان به حاشیه رانده شده در جامعه؛ از بین بردن گرسنگی در جامعه؛ و حفاظت از سیاره زمین که همه در آن شریک هستیم، تمرکز دارد.

وسترن دیجیتال: فراهم سازی تکنولوژی های جدید

شرکت سرمایه گذاری وسترن دیجیتال با استارتاپ هایی که در خلق نوآوری های جدید در ثبت، حفظ، دسترسی و انتقال دیتا فعال هستند مشارکت دارد. ما دانش، اطلاعات و سرمایه مورد نیاز برای سنجش سازمان ها و تحقق موفقیت را فراهم می سازیم.

برندهای ذخیره سازی شخصی و حرفه ای ما

وسترن دیجیتال یک سبد کالای متنوع از تکنولوژی، دستگاه های ذخیره سازی، سیستم و راهکارها برای کسب و کارهای و مشتریان مشابه ارائه می دهد. راهکارهای مرتبط با دیتاسنتر شامل برندهای SanDisk® ،G-technologyTM ،Western digital و ®WD می شود.

G-technology

G-technology راهکارهای ذخیره سازی پیشرفته و حرفه ای برای رشد و شکوفایی استودیوها، عکاسان حرفه ای، سازندگان و ادیتورهای ویدئو در محیط های هنری پرفشار فراهم می سازد.

SanDisk

هر روزه، میلیونها نفر بر روی عملکرد، کیفیت و قابلیت اطمینان محصولات SanDisk حساب ویژه ای باز می کنند. هر زمان و هر جایی که مورد الهام بخشی روی دهد، SanDisk برای ثبت، ذخیره و اشتراک همه تجربیات حضور دارد.

WD

WD یک برند برتر جهانی در حوزه ذخیره سازی دیتاست که به کاربران در ایجاد، تجربه و حفظ محتوای دیجیتال در دستگاه های مختلف کمک می کند. WD به شما کمک می کند که تمامی چیزهایی که برایتان دارای اهمیت هستند را در فضایی امن ذخیره کنید.

G-Technology
Sandisk
وسترن دیجیتال Western Digital