ازراک

معرفی برند ASROCK

ASRock، در سال ۲۰۰۲، با حوزه تخصصی تولید مادربورد تاسیس شد. این شرکت، می‌کوشد که برند اختصاصی خود را بسازد. ASRock با طراحی ۳C، که عبارت است از Creativity (خلاقیت)، Consideration (رسیدگی به مشتریان) و Cost-effectiveness (اثربخشی هزینه) توانسته است محدودیت‌های تولید مادربورد را پشت سر بگذارد و در عین حال، به موضوعات محیط زیستی نیز توجه دارد و محصولاتی را تولید می‌کند که با ملاحظات محیط زیستی سازگار است.
این شرکت، با سرعت زیادی در حال رشد است و تبدیل به سومین برند بزرگ مادربورد در جهان شده است که با شعبه اصلی در تایوان، در اروپا و ایالات متحده آمریکا نیز دارای شعبه است. این شرکت جوان و پویا، قطعات MB را برای کاربران مختلف تولید می‌کند و با اعتبار و کارآیی در بازار جهانی به شهرت رسیده است.

ASRock

محصولات

[av_productslider categories='485' columns='5' items='-1' wc_prod_visible='' wc_prod_hidden='' wc_prod_featured='' wc_prod_additional_filter='' offset='0' sort='0' prod_order='' autoplay='yes' interval='5' av_uid='av-jrrgw33a' custom_class='']

اشتراک در خبرنامه

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.
دفتر مرکزی

تهران ، خیابان ولیعصر ، خیابان زعفرانیه ، خیابان اعجازی ، ساختمان ٣٩

کد پستی : ١٩٨٨٨٩٣٤٥۷

مرکز خدمات پس از فروش

تهران ، خیابان شهید بهشتی ، خیابان سرافراز ، کوچه سوم ، پلاک ١٢

کد پستی : ۱۵۸۷۶۵۵۱۱۴

  • فکس

    ٨٩٣٩٥-٠٢١ داخلی ٠

تمامی کالاها و خدمات ، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است. 
دارنده پروانه عرضه خدمات ورود ، خرید و فروش تجهیزات رادیویی از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی 
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت پارس ارتباط می باشد. ١٣٩٨ – ١٣٨٣ ©