دپارتمان خدمات پس از فروش پارس ارتباط افزار با بکارگیری نیروهای متخصص و باتجربه در تلاش است تا با ارائه اطلاعات فنی و خدمات مورد نیاز، در جهت ایجاد رضایتمندی و جلب اعتماد مشتریان گرامی گام بردارد.

برای ثبت سریال کالا و آگاهی از مدت زمان باقیمانده گارانتی اینجا را کلیک نمایید.

سامانه مشتریان پارس ارتباط با هدف ارائه خدماتی همچون درخواست مشاوره، درخواست پشتیبانی، ثبت شکایت و پیگیری وضعیت دستگاه های در حال تعمیر راه اندازی گردیده است.

برای بهره مندی از خدمات این پورتال تنها کافیست در آن ثبت نام فرمایید.

نکته 1: قطعه تعمیر شده و یا تعویض شده میکروتیک به مدت شش ماه بعد از زمان تعمیر یا تعویض، دارای گارانتی می باشد.

نکته 2: تشخیص مشمولیت دستگاه میکروتیک در خدمات رایگان گارانتی بر عهده واحد گارانتی و بر مبنای نظرات کارشناسان فنی می‌باشد. هرگونه تغییر سخت‌افزاری در محصول یا نصب در شرایط غیر اصولی به راحتی قابل تشخیص خواهد بود؛ لذا از ارسال دستگاه‌هایی با شرایط فوق جدا خودداری نمایید.

نکته 3: تا سه ماه از تاریخ شروع گارانتی، در صورت محرز شدن وجود عیوب ذاتی در یک دستگاه میکروتیک، دستگاه معیوب مشمول شرایط تعویض خواهد بود.

نکته 4: در صورت مشخص شدن وجود ایراد فراگیر در سری خاص از محصولات این شرکت، به منظور اطلاع مصرف کنندگان از این نقص فنی، شرکت پارس ارتباط متعهد می شود که به روشی مناسب از جمله ارسال پیامک، ایمیل، اعلان در تارنمای شرکت، نصب آگهی در فروشگاه ها و نمایندگی های خدمات پس از فروش خود در سراسر کشور، این موضوع را اطلاع رسانی نماید تا خریداران و مصرف کنندگان جهت ارجاع کالای معیوب به مراکز خدمات شرکت پارس ارتباط اقدام نمایند.

خواهشمند است جهت تسریع فرآیند بررسی دستگاه خود، در صورت ارسال پستی و یا تحویل محصول خود به واحد گارانتی، مورد عیب یا خرابی دستگاه میکروتیک به صورت دقیق ذکر گردد، تا متخصصان فنی ما بتوانند تست‌های مربوطه را سریع‌تر انجام داده و نتیجه را به اطلاع شما مشتریان عزیز برسانند.

در صورتی‌که مایل به استفاده از خدمات تعمیر دپارتمان پارس ارتباط با پرداخت هزینه شخصی هستید، پس از ارسال دستگاه میکروتیک خود و اعلام دقیق مورد خرابی دستگاه، کارشناسان فنی نسبت به تست دستگاه اقدام نموده و پس از برآورد هزینه تعمیر، آن را به شما اطلاع‌رسانی خواهند نمود که در صورت موافقت شما مشتریان عزیز، فرآیند تعمیر دستگاه آغاز خواهد شد.

پارس ارتباط هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال تعمیر یا تعویض محصولاتی که شامل گارانتی این شرکت نباشند، نخواهد داشت.

ابطال گارانتی:

موارد زیر موجب ابطال گارانتی می‌شوند و دپارتمان خدمات پس از فروش پارس ارتباط هیچ‌گونه تعهدی بابت ارائه خدمات به این دستگاه‌ها نخواهد داشت:

Out Of Service
گارانتی میکروتیک
  • پایان دوره 18 ماه گارانتی
  • مفقود، مخدوش و یا ناخوانابودن برچسب شماره سریال محصول میکروتیک
  • عدم تطبیق شماره سریال محصول با بانک شماره سریال‌های پارس ارتباط
  • نصب غیر اصولی محصول و صدمات ناشی از آن
  • تعمیر و تغییر محصول توسط افراد یا مراکز غیر مجاز
  • هرگونه اثری در محصول میکروتیک مبنی بر بازشدن قاب و محفظه خارجی آن
  • صدمات ناشی از نوسانات برق، ضربه فیزیکی و بلایای طبیعی نظیر صاعقه، آتش‌سوزی، زلزله و …
  • سوختن مدار دستگاه میکروتیک به دلیل عدم استفاده صحیح (مواردی نظیر روشن‌نمودن دستگاه وایرلس بدون آنتن)