دپارتمان خدمات پس از فروش پارس ارتباط افزار با بکارگیری نیروهای متخصص و باتجربه در تلاش است تا با ارائه اطلاعات فنی و خدمات مورد نیاز، در جهت ایجاد رضایتمندی و جلب اعتماد مشتریان گرامی گام بردارد.

برای ثبت سریال کالا و آگاهی از مدت زمان باقیمانده گارانتی اینجا را کلیک نمایید.

سامانه مشتریان پارس ارتباط با هدف ارائه خدماتی همچون درخواست مشاوره، درخواست پشتیبانی، ثبت شکایت و پیگیری وضعیت دستگاه های در حال تعمیر راه اندازی گردیده است.

برای بهره مندی از خدمات این پورتال تنها کافیست در آن ثبت نام فرمایید.

لازم به ذکر است در صورت بروز موارد ذیل و قابل تعمیربودن محصول، اگر مالک دستگاه مایل به پرداخت هزینه تعمیر باشد، پارس ارتباط تمام تلاش خود را جهت رفع عیب دستگاه خواهد نمود.

توصیه اکید ما این است که قبل از ارسال دستگاه کیونپ خود به واحد گارانتی پارس ارتباط افزار یا صدور مجوز دسترسی از راه دور، حتماً از اطلاعات ذخیره‌شده خود نسخه پشتیبان (Back Up) تهیه کنید. زیرا در صورت از بین‌رفتن اطلاعات حین فرآیند تعمیر، پارس ارتباط هیچ‌گونه مسئولیتی را نخواهد پذیرفت. پیشنهاد می‌کنیم که اطلاعات خود را از دسترسی افراد غیر حرفه‌ای دور نگاه دارید و سؤالات و مشکلات خود در زمینه استفاده از قسمت نرم‌افزاری دستگاه کیونپ را با واحد فنی پارس ارتباط مطرح نمایید.

شرکت پارس ارتباط افزار هیچ‌گونه مسئولیتی در زمینه اطلاعات ذخیره‌شده در هارد‌درایو‌های نصب‌شده نخواهد داشت و در صورت بروز خسارت در اثر از بین رفتن اطلاعات، تمامی مسئولیت و عواقب آن بر عهده مالک دستگاه می‌باشد. لذا بهتر است قبل از ارسال دستگاه کیونپ به واحد گارانتی از ذخیره‌نمودن اطلاعات خود در محل امن دیگری اطمینان حاصل نمایید.

تنها در صورتی که هارددیسک‌های نصب شده روی دستگاه از محصولات شرکت پارس ارتباط باشند، مشمول سه سال گارانتی تعویض شرکت پارس ارتباط می‌شوند.

ابطال گارانتی:

موارد زیر موجب ابطال گارانتی می‌شوند و دپارتمان خدمات پس از فروش پارس ارتباط هیچ‌گونه تعهدی بابت ارائه خدمات به این دستگاه‌ها نخواهد داشت:

Out Of Service
گارانتی کیونپ

قطعه تعمیرشده و یا تعویض شده کیونپ به مدت شش ماه بعد از زمان تعمیر یا تعویض، دارای گارانتی می باشد.

  • اتمام دوره گارانتی محصول
  • کنده یا مخدوش شدن برچسب مربوط به گارانتی محصول
  • گم‌شدن یا غیر قابل تشخیص بودن برچسب شماره سریال دستگاه کیونپ
  • کلیه لوازم و متعلقات دستگاه شامل (آداپتور، ریل هارد، پاور داخلی) شامل گارانتی نمی باشد.
  • تعمیر یا تغییر دستگاه کیونپ توسط پرسنل یا مراکز سرویس غیر مجاز.
  • نقص‌های به‌وجود آمده به دلیل حوادث غیر مترقبه مانند بلایای طبیعی نظیر سیل، صاعقه، زلزله، جنگ، خرابکاری، دزدی و نوسانات جریان برق.