دپارتمان خدمات پس از فروش پارس ارتباط افزار با بکارگیری نیروهای متخصص و باتجربه در تلاش است تا با ارائه اطلاعات فنی و خدمات مورد نیاز، در جهت ایجاد رضایتمندی و جلب اعتماد مشتریان و ارائه گارانتی تعویض محصولات، امنیت خاطر هر چه بیشتر مشتریان عزیز را فراهم نماید.

برای ثبت سریال کالا و آگاهی از مدت زمان باقیمانده گارانتی اینجا را کلیک نمایید.

سامانه مشتریان پارس ارتباط با هدف ارائه خدماتی همچون درخواست مشاوره، درخواست پشتیبانی، ثبت شکایت و پیگیری وضعیت دستگاه های در حال تعمیر راه اندازی گردیده است.

برای بهره مندی از خدمات این پورتال تنها کافیست در آن ثبت نام فرمایید.

1. شرکت پارس ارتباط افزار هیچ‌گونه مسئولیتی در خصوص از بین‌رفتن اطلاعات ذخیره‌شده بر روی هارددیسک‌های سیگیت تحت گارانتی این شرکت ندارد و داده‌های ذخیره‌شده بر روی این هارددیسک‌ها به هیچ عنوان تحت گارانتی نمی‌باشند.

2. وجود هرگونه ضربه فیزیکی بر روی هارددیسک سیگیت به منزله خروج کالا از پوشش گارانتی و خدمات شرکت پارس ارتباط افزار می‌باشد.

3. با توجه به حساسیت و احتمال صدمه‌دیدن هارددیسک، توجه داشته باشید که بسته‌بندی هارددیسک‌های درونی سیگیت به صورت پیش‌فرض کارخانه‌ای (Original) به یکی از دو حالت کیسه‌های ESD و یا محفظه‌های صدفی انجام شده باشد.

ابطال گارانتی:

موارد زیر موجب ابطال گارانتی می‌شوند و دپارتمان خدمات پس از فروش پارس ارتباط هیچ‌گونه تعهدی بابت ارائه خدمات به این دستگاه‌ها نخواهد داشت:

Out Of Service
گارانتی سیگیت

دپارتمان گارانتی پارس ارتباط جهت ارائه تصویری روشن از وضعیت هارددرایوهای خارج از گارانتی و دیسک‌های معیوب که تحت شرایط خدمات پس از فروش این شرکت قرار نمی‌گیرند، نمونه‌های تصویری فوق را به مشتریان عزیز ارائه می‌نماید.

 • ارسال به بخش گارانتی با بسته‌بندی غیر اصولی و ناصحیح:

1. بسته‌بندی بدون کیسه‌های ESD یا قاب‌های صدفی و یا لفاف‌های حبابی و بدون بسته‌بندی صحیح 

2. قراردادن تعداد زیادی هارددرایو بدون محافظت در بسته‌بندی

 • درایوهای دستکاری‌شده، تقلبی و …

1. دستکاری‌شده و جعلی

2. شماره سریال‌های تکراری

3. مخدوش‌شدن برچسب روی هارددرایو

4. برچسب‌های دارای اطلاعات نادرست

 • مدار PCBA نادرست و جابجاشده
 • عدم تطابق شماره سریال پوشش بالایی و شماره سریال پایه هارددیسک سیگیت

1. مفقودشدن برچسب پوشش بالایی یا شماره سریال مدار PCBA و پایه هارد

2. مفقودشدن برچسب هارددرایو

3. مفقودشدن برچسب مدار PCBA

4. مفقودشدن شماره سریال پایه هارددرایو

 • سوختگی/ مفقودشدن پین‌های اتصال

1. سوختگی پین‌ها

2. مفقودشدن پین‌ها

 • سوختگی‌های نزدیک به اتصال برق (شعاع 2 سانتیمتر)/ مفقودشدن قطعات مدار PCBA

1. سوختن قطعات نزدیک به اتصال برق (در شعاع 2 سانتیمتری آن)

2. مفقودشدن قطعات مدار PCBA

 • سوختگی شدید مدار PCBA
 • شکستگی اتصال‌های مدار PCBA
 • فرسودگی جای پیچ هارددیسک
 • مفقودشدن پیچ‌های پوشش بالایی هارد
 • تا سه ماه از تاریخ شروع گارانتی، در صورت محرزشدن وجود عیوب ذاتی در یک دستگاه، دستگاه معیوب مشمول شرایط تعویض خواهد بود.
 • در صورت مشخص شدن وجود ایراد فراگیر در سری خاص از محصولات این شرکت، به منظور اطلاع مصرف کنندگان از این نقص فنی، شرکت پارس ارتباط متعهد می شود که به روشی مناسب از جمله ارسال پیامک، ایمیل، اعلان در تارنمای شرکت، نصب آگهی در فروشگاه ها و نمایندگی های خدمات پس از فروش خود در سراسر کشور، این موضوع را اطلاع رسانی نماید تا خریداران و مصرف کنندگان جهت ارجاع کالای معیوب به مراکز خدمات شرکت پارس ارتباط اقدام نمایند.