دپارتمان خدمات پس از فروش پارس ارتباط افزار با بکارگیری نیروهای متخصص و باتجربه در تلاش است تا با ارائه اطلاعات فنی و خدمات مورد نیاز، در جهت ایجاد رضایتمندی و جلب اعتماد مشتریان گرامی گام بردارد.

برای ثبت سریال کالا و آگاهی از مدت زمان باقیمانده گارانتی اینجا را کلیک نمایید.

سامانه مشتریان پارس ارتباط با هدف ارائه خدماتی همچون درخواست مشاوره، درخواست پشتیبانی، ثبت شکایت و پیگیری وضعیت دستگاه های در حال تعمیر راه اندازی گردیده است.

برای بهره مندی از خدمات این پورتال تنها کافیست در آن ثبت نام فرمایید.

ابطال گارانتی:

موارد زیر موجب ابطال گارانتی می‌شوند و دپارتمان خدمات پس از فروش پارس ارتباط هیچ‌گونه تعهدی بابت ارائه خدمات به این دستگاه‌ها نخواهد داشت:

Out Of Service
گارانتی تی پی لینک

1 - مخدوش‌شدن یا حذف شماره سریال از روی دستگاه تی پی لینک یا عدم تطابق سریال دستگاه با سریال روی جعبه موجب ابطال گارانتی می‌شود.

2 - بازکردن یا دستکاری سخت‌افزاری توسط اشخاص غیر مجاز و هرگونه تغییر یا از بین‌رفتن نرم‌افزار داخلی دستگاه تی پی لینک موجب ابطال گارانتی خواهد گردید.

3 - خدمات پس از فروش بعد از دوره گارانتی به مدت 5 سال با توافق مشتری و دریافت هزینه میسر خواهد بود.

4 - خرابی ناشی از ضربه، شکستگی، استفاده از ولتاژ و جریان نامناسب، ورود مایعات به داخل دستگاه، شوک الکتریکی، کار در محیط آلوده به گردوغبار بسیار زیاد یا رطوبت، زنگ‌زدگی یا سولفاته‌شدن قطعات، اتصال پورت تلفن به برق، همچنین خرابی ناشی از اتصال به دستگاه‌ها و لوازم جانبی غیر اصلی مشمول خدمات و ضمانت نمی‌باشد.

5 - در خصوص کالاهای تی پی لینک مشمول گارانتی، در صورتی که انجام تعمیرات آن زمانبر باشد؛ بنا به درخواست مشتری، کالای جایگزین به ایشان تحویل خواهد شد.

6 - خدمات گارانتی در سال اول برای کالاهای مشمول هیچگونه هزینه‌ای در بر نخواهد داشت. لازم به ذکر است در طول دوره گارانتی (سه سال) مطالبه هزینه ارسال کالای تی پی لینک به دفتر مرکزی از سوی دفاتر خدمات نیز مجاز نخواهد بود. در صورت مطالبه هرگونه وجه از سوی دفاتر خدمات پس از فروش شرکت، لطفاً موارد را با واحد گارانتی دفتر مرکزی و شماره مرکز تماس (89395-021) کنترل نمایید.

7 - مشتری با مراجعه به نمایندگان محصولات پارس ارتباط و البته اظهارکردن عیب دستگاه تی پی لینک برای نماینده می‌توانند محصول خود را در اختیار قرار داده تا عملیات مربوطه (ارائه دستگاه جایگزین، تعویض دستگاه، عودت دستگاه به‌روز شده و …) در اسرع وقت روی دستگاه صورت گیرد.

8 - در صورت تأخیر در تحویل کالای دارای گارانتی از سوی شرکت در زمان استاندارد، به ازای هر هفته تأخیر یک ماه به گارانتی آن محصول اضافه خواهد شد.

9 - چنانچه در طول مدت گارانتی محصولی از رده تولید خارج شده باشد، با کالای هم‌رده تعویض و مابه‌التفاوت ریالی آن پرداخت و یا دریافت خواهد شد. مخدوش‌شدن یا حذف شماره سریال از روی دستگاه یا عدم تطابق سریال دستگاه با سریال روی جعبه موجب ابطال گارانتی می‌شود.

10 - در صورت بروز عیوب تکراری در کالاهای تی پی لینک تحت گارانتی، کالای مربوط تعویض خواهد شد.

11 - در شهرستان‌هایی که دفاتر خدمات پس از فروش مستقر هستند، مشتری موظف است از طریق دفاتر خدماتی شهر خود نسبت به دریافت خدمات اقدام نماید.

12 - برای انجام امور گارانتی لطفاٌ تنها دستگاه تی پی لینک معیوب را ارسال نمایید و از ارسال متعلقات (آداپتور، اسپلیتر و …) خودداری نمایید. (به غیر از دستگاه‌هایی که شماره سریال فقط بر روی جعبه دستگاه خورده است، مانند دستگاه TL-WN723)

13 - هزینه های مربوط به رفت و برگشت کالاهای تی پی لینک به دفاتر خدمات پس از فروش با مشتری بوده و فقط هزینه های فی ما بین نمایندگان شهرستان و دفتر مرکزی (تنها برای کالاهای تحت گارانتی) به عهده شرکت خواهد بود.

 14 - متعلقات دستگاه تی پی لینک شامل گارانتی نمی‌باشد.

15 - باتری‌ها دارای سلول‌های مصرفی می‌باشند که به مرور زمان از عمر این سلول‌ها کاسته می‌شود و این به معنای استهلاک طبیعی است. لذا کاهش ظرفیت شارژ باتری بر اثر استهلاک طبیعی مشمول ضمانت نیست.

16 - هرگونه آسيب‌ديدگی ايجادشده به دليل بسته‌بندی نامناسب در زمان ارسال بر عهده خريدار بوده و شركت هيچگونه مسئوليتی بابت آن ندارد.

17 - خواهشمند است در صورت هرگونه تغییر در آدرس پستی و یا شماره تلفن، مراتب را به بخش خدمات پس از فروش شرکت پارس ارتباط افزار اطلاع دهید؛ در غیر این صورت تمامی عواقب احتمالی به عهده مشتری خواهد بود.

18 - در صورتی که دستگاه تی پی لینک شما به مرحله تعویض برسد، این امر تنها با ارائه کپی کارت ملی امکان پذیر خواهد بود.

19 - تا یک سال از تاریخ شروع گارانتی، در صورت محرزشدن وجود عیوب ذاتی در یک دستگاه تی پی لینک، دستگاه معیوب مشمول شرایط تعویض خواهد بود.

20 - در صورت مشخص شدن وجود ایراد فراگیر در سری خاص از محصولات این شرکت، به منظور اطلاع مصرف کنندگان از این نقص فنی، شرکت پارس ارتباط متعهد می شود که به روشی مناسب از جمله ارسال پیامک، ایمیل، اعلان در تارنمای شرکت، نصب آگهی در فروشگاه ها و نمایندگی های خدمات پس از فروش خود در سراسر کشور، این موضوع را اطلاع رسانی نماید تا مصرف کنندگان جهت ارجاع کالای معیوب تی پی لینک به مراکز خدمات پارس ارتباط اقدام نمایند.

21 - قطعه تعمیرشده و یا تعویض شده به مدت شش ماه بعد از زمان تعمیر یا تعویض، دارای گارانتی می باشد.